Tapkite rėmėju

Kiekvienas rėmėjas (ar tai būtų krepšiniui neabejingas verslas, ar mūsų ištikimas sirgalius, nepraleidžiantis nė vienų rungtynių) ir jo indėlis į krepšinio klubo veiklą mums yra ypač svarbus. Ir ne tik dėl palaikymo, tikėjimo, pergalių džiaugsmo, bet ir dėl suteikiamo finansinio stabilumo. Iš rėmėjų gaunama parama sudaro net 80 proc. visų klubo pajamų. Likusieji 15 proc. yra surenkami iš bilietų bei atributikos pardavimų, dar 5 proc. – kitos pajamos.

Visos gautos pajamos yra išleidžiamos:

 • komandos išlaikymui (atlyginimai, būstų bei automobilių nuoma);
 • krepšininkų aprangoms;
 • patalpų nuomai;
 • sporto inventoriui – jo priežiūrai ir atnaujinimui;
 • jaunimo programos vystymui – kad Vilniuje augtų nauja ir perspektyvi krepšininkų karta;
 • reklamos ir viešinimo paslaugoms – kad apie mūsų klubo pasiekimus žinotų ne tik kiekvienas vilnietis, bet ir visas pasaulis;
 • administracijos išlaikymui.

Eiti pirmyn ir siekti pergalių būtų sunku be Jūsų palaikymo. O svarbiausia, jog tapti klubo rėmėju ir taip prisidėti prie krepšinio bendruomenės Vilniuje augimo bei profesionalaus sporto vystymo tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų gali kiekvienas norintis!

KAIP TAPTI KLUBO RĖMĖJU?

TIESIOGINĖ PARAMA

Norimą sumą galite pervesti į klubo sąskaitą.
Sąskaitos numeris: LT 797044060000430132
Įmokos paskirtis: Parama

VERSLO PARAMA

Krepšinis neegzistuoja be rėmėjų. Savo parama Jūs galite tapti komandos pergalių dalimi. Už tai mes įsipareigojame suteikti VIEŠUMĄ, SUSIDOMĖJUSIĄ AUDITORIJĄ, SOLIDŲ ĮVAIZDĮ, NAUJAS GALIMYBES, nes tapdami rėmėju Jūs:

 • gaunate maksimalaus matomumo, pasiekiamumo ir intensyvumo reklamos paketą;
 • tiesiogiai pasiekiate didelę ir įsitraukusią auditoriją – tiek arenose, tiek prie ekranų, su kuria galite užmegzti glaudesnį kontaktą;
 • tampate pirmos pagal pajėgumą Vilniuje krepšinio komandos, o kartu ir antros lietuvių religijos dalimi – priartėjate prie savo auditorijos ir su ja susitapatinate;
 • prisidedate prie krepšinio sostinėje puoselėjimo ir kėlimo į aukštesnį lygmenį.

SVARBU! Įmonės, remdamos Vilniaus miesto krepšinio komandą, gali pasinaudoti pelno mokesčio lengvata pagal LR labdaros ir paramos įstatymą.

BILIETAI IR ATRIBUTIKA

Mūsų komandai reikia Jūsų paramos Europos taurės bei „Betsafe-LKL“ dvikovose. Sirgaliai, o dar pasipuošę klubo spalvomis ir atributika, yra tarsi šeštas žaidėjas aikštelėje. Pirkdami bilietus, o ne bandydami gauti nemokamus kvietimus, Jūs parodote pagarbą krepšininkams bei prisidedate prie jų pergalių.

Klubo internetinėje parduotuvėje ar rungtynių metu Jūs galite įsigyti klubo atributikos. Įsigydami kamuolį, marškinėlius ar nuotrauką su komandos narių parašais Jūs jau tampate mūsų klubo rėmėju.

Visais klausimais dėl bilietų didesnėms grupėms arba paramos klubui galite rašyti klubo rinkodaros vadovei Loretai Stakauskaitei el. paštu: loreta.stakauskaite@rytasvilnius.lt.

Susisiekite su mumis ir mes paruošime Jums aktualius bendradarbiavimo pasiūlymus.

SKIRKITE 1,2% GPM KLUBO VEIKLAI

Nuo 2020 m. sausio 1 d. iki rugpjūčio 20 d. Jūs galite skirti 1,2% GPM (anksčiau buvo skiriama 2%) Vilniaus „Ryto“ klubo veiklai.

Jūs galite skirti 1,2% pajamų mokesčio už einamuosius ir keturis vėlesnius mokestinius laikotarpius. Taigi, Jūsų pageidavimu, pagal vieną pateiktą prašymą, pajamų mokesčio dalis bus pervedama penkis mokestinius laikotarpius.

Galimi būdai:

 • Elektroniniu būdu per EDS prisijungus per tinklapį http://deklaravimas.vmi.lt. Skiltyje Deklaravimas -> Pildyti formą, pasirinkite formą Prašymas skirti paramą.
 • Per VMI mobiliąją programėlę, kurią galite parsisiųsti iš App Store ar Google play.
 • Užpildydami FR0512 formą bei nusiųsdami ją į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257, Druskininkai arba nunešdami ją į artimiausią mokesčių inspekcijos teritorinį skyrių. Būtina pridėti asmens tapatybės dokumento kopiją. Formą atsispausdinti galite ČIA.

Svarbūs duomenys:
Paramos gavėjo identifikacinis numeris: 225880090
Paramos gavėjo pavadinimas: VšĮ KK Statyba
Mokestinis laikotarpis: 2019
Gavėjo tipas: 2
Mokestinės dalies dydis – 1,2%