Vilniaus „Ryto“ aštuoniolikmečiai žengė į Eurolygos jaunimo turnyro atrankos finalą

2020 m. vasario 08 d., 21:15
Euroleague nuotr.

Vilniaus „Ryto“ vaikinai Eurolygos jaunimo turnyro atrankos grupės etapą užbaigė be pralaimėjimų. Edvino Justos auklėtiniai nugalėjo Badalonos „Joventut“ ekipą 84:75 (19:18, 13:18, 20:15, 32:24).

Nuskambėjus antrojo kėlinio pabaigos sirenai vilniečiai nuo varžovų atsiliko 4 taškai (32:36). Tačiau su didesne energija išėjusi sostinės komanda trečiajame kėlinyje jau persverė savo pranašumą (52:51).

Paskutiniame kėlinyje puikiai žaidęs Augustas Marčiulionis padėjo dar labiau padidinti vilniečių persvarą ir „Ryto“ jaunimas šventė pergalę 84:75 bei grupių etape ženge be pralaimėjimų ir pateko į turnyro atrankos finalą.

„Ryto“ aštuoniolikmečiai šioje dvikovoje pataikė 12 tolimų metimų.

„Rytas“: Augustas Marčiulionis 25 (14/17 baud., 7 rez. perd., 30 naud. bal.), Andreas Kalogiros 17 (4/8 trit., 10 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis 14 (18 atk. kam., 5 rez. perd., 4 blk., 36 naud. bal.), Edgaras Preibys 10, Armandas Plintauskas 9.