Nesustabdomai žaidęs Ą. Tubelis atvedė „Ryto“ jaunimą į pirmąją pergalę Eurolygos jaunimo atrankos turnyre

2020 m. vasario 07 d., 14:37
Eriko Ovčarenkos nuotr.

Vilniaus „Ryto“ jaunimas, vedamas nesulaikomai žaidusio Ąžuolo Tubelio, Eurolygos jaunimo atrankos turnyrą pradėjo pergale. Vilniečiai pirmajame susitikime palaužė jaunuosius „Fenerbahce“ krepšininkus  102:85 (26:27, 25:15, 32:22, 19:21).

Nesustabdomas „Ryto“ jaunimo komandoje buvo Ąžuolas Tubelis. 206 cm ūgio puolėjas pelnė 31 tašką (13/14 dvit. met.), atkovojo 8 kamuoius, atidavė 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko net 46 naudingumo balus.

Pirmajame kėlinyje abi ekipos žaidė taškas į tašką. Tačiau prasidėjus antrajam ketvirčiui vilniečiai po vis didino savo pranašum ir po pirmosios pusės rezultatas buvo 51:42.

Trečiajame kėlinyje „Ryto“ jaunimas sugebėjo dar labiau atsiplėšti nuo „Fenerbahce“ jaunuolių ir komandas skyrė jau beveik 20 taškų (83:64).

Paskutiniame ketvirtyje vilniečiai tik sudėliojo paskutinius rungtynių akcentus, Andreas Kalogiros pelnė 100-ąjį tašką ir „Ryto“ jaunimas šventė pergalę 102:85.

„Rytas“: Ąžuolas Tubelis 31 (13/14 dvit., 8 atk. kam., 46 naud. bal.), Andreas Kalogiros 20 (7/9 dvit., 9 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 17 (6 rez. perd.), Jokūbas Rubinas 9.