„Lietuvos rytas–2“ išvykoje palaužė Anykščių ekipą

2018 m. sausio 13 d., 07:24
P.Žukausko nuotr.

„Lietuvos ryto–2“ komanda (7–5) turėjo gerokai paplušėti Anykščiuose, tačiau Edvino Justos auklėtinių pastangas vainikavo pergalė.

Penktadienį RKL lygos B diviziono B grupėje vilniečiai svečiuose 68:64 (21:13, 8:24, 24:9, 15:18) palaužė „KKSC–Elmio“ klubą (2–10) ir čempionate pasiekė septintąją pergalę.

Susitikimas vyko banguotai – po pirmojo kėlinio „Lietuvos rytas–2“ pirmavo 21:13, tačiau antrajame ketvirtyje pralaimėjo atkarpą 8:24 ir turėjo vytis varžovus.

Po didžiosios pertraukos susizgribę jaunieji talentai spurtavo 24:9 ir pakreipė rungtynių eigą sau naudinga linkme.

Rungtynių pabaigoje anykštėnai dar bandė kibti vilniečiams į atlapus, tačiau svečiai atsilaikė ir triumfavo 68:64.

„Lietuvos rytas–2“: S.Jarumbauskas (12 atk. kam.) 18, E.Jermolajevas 13, D.Baslykas 11, P.Rimkus 8, A.Šimonis 6.

„KKSC–Elmis“: I.Raščius ir T.Jodelis po 14.