Ą. Tubelio ir A. Marčiulionio vedami „Ryto“ vaikinai iškovojo Eurolygos jaunimo atrankos trofėjų

2020 m. vasario 09 d., 17:05

Vilniaus „Ryto“ vaikinai po dramatiškos kovos išplėšė pergalę Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finale. Edvino Justos auklėtiniai net 21 taško skirtumu nugalėjo Kauno „Žalgirio“ vaikinus (19:19, 21:17, 23:16, 21:11).

Ąžuolas Tubelis vilniečius į priekį  vedė jau nuo pirmojo kėlinio. Aukštaūgis per jį surinko 8 taškus, tačiau rezultatus po pirmojo ketvirčio buvo lygus – 19:19

Antrasis kėlinys prasidėjo „Ryto“ 5:0 spurtu (24:19). Ir toliau Ą. Tubelio vedami vilniečiai baigė pirmąją pusę turėdami 4 taškų persvarą (40:36).

Prasidėjus antrajai finalo pusei varžovus iš Kauno staigiais prasiveržimais pradėjo bausti Augustas Marčiulionis. Įžaidėjas trečiajame kėlinyje pelnė 10 taškų ir dar labiau atitolino „Rytą“ nuo kauniečių 63:52.

Paskutinysis ketvirtis buvo tik formalumas ir vilniečiai iškovoja pergalę Kaune bei užsitikrina kelialapį į finalinį turnyrą Kelnėje 84:63.

Ąžuolas Tubelis tapo naudingiausiu turnyro žaidėju. Ą.Tubelio statistika siekė 20,5 taško, 12,5 atkovoto kamuolio, 2,5 rezultatyvaus perdavimo ir 34,5 naudingumo balo.

Augustas Marčiulionis bei Ą. Tubelis išrinkti ir į simbolinį geriausiųjų turnyro žaidėjų penketuką. Augustas vidutiniškai pelnė 18,3 taško, atidavė po 6,5 rezultatyvaus perdavimo, atkovojo po 3,8 kamuolio ir rinko 23,5 naudingumo balo.

„Rytas“: Augustas Marčiulionis ir Ąžuolas Tubelis (15 atk. kam., 12 išpr. praž.. 37 naud. bal.) po 25, Andreas Kalogiros 11 (12 atk. kam., 28 naud. bal.)