Žūtbūtinėse rungtynėse su Utenos „Juventus“ – didžiulė Lietuvos trispalvė ir policininkių himnas

2018 m. vasario 14 d., 12:44
R.Vyšniausko nuotr.

Trečiadienio vakaras Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenoje ir vėl bus karštas – žiūrovai išvys ne tik žūtbūtines rungtynes su Utenos „Juventus“ komanda dėl patekimo į Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalį, bet taps ir išskirtinės ceremonijos dalimi.

Prieš rungtynes areną papuoš dvidešimties metrų ilgio Lietuvos vėliava, o šalies himną atliks Giedrės Tamulionienės vadovaujamas Lietuvos policijos merginų ansamblis.

Žiūrovai dar gali įsigyti bilietų į itin svarbias ketvirtfinalio rungtynes su „Juventus“ komanda, kuri sieks pakartoti praėjusių metų sėkmę.

Būtent Utenos klubas nugalėjo „Lietuvos ryto“ komandą ir užkirto sostinės krepšininkams galimybę apginti Karaliaus Mindaugo taurės čempionų titulą.

Šį sezoną Rimo Kurtinaičio auklėtiniai prieš „Juventus“ klubą varžėsi du kartus „Betsafe–LKL“ čempionate ir iškovojo abi pergales.

Utenoje vilniečiai buvo stipresni 82:75, o pergalė Vilniuje buvo pasiekta didesne persvara (83:70).

Norint įveikti ambicingus varžovus, „Lietuvos rytas“ turės sustabdyti pagrindinius varžovus aukštaūgius, kurie šį sezoną kelia didelę grėsmę sostinės klubo gynybai.

206 cm ūgio amerikietis Laronas Dendy per mačą vidutiniškai rinkdavo po 15,5 taško, 217 cm vidurio puolėjas Mindaugas Kupšas – 16 taškų.

Pergalė prieš „Juventus“ komandą leistų vilniečiams prasimušti į finalinio ketverto varžybas, kurios bus surengtos vasario 17–18 dienomis Klaipėdoje.

Sostinės ekipos sirgaliai kviečiami įsigyti bilietus į KMT ketvirtfinalio rungtynes prieš Utenos klubą. Vilniaus klubo šūkis – „Kartu mes komanda“, kuris geriausiai atspindi tai, jog „Lietuvos rytui“ svarbiausia yra gerbėjų palaikymas. Bendraukime, tikėkime ir palaikykime savo Vilniaus komandą #kartu.

Bilietų kaina į rungtynes prieš „Juventus“ ekipą – tik 6 eurai.

bcvilnius.lt

atgal