Visus sutriuškinęs „Lietuvos ryto” jaunimas triumfavo Eurolygos atrankoje Kaune

2018 m. sausio 21 d., 16:12
R.Vyšniausko nuotr.

Vilniaus „Lietuvos ryto” jaunimo komanda nušlavė visus varžovus Kaune vykusiose Eurolygos jaunimo turnyro atrankoje ir pateko į finalinį etapą Belgrade. Finalinėse atrankos rungtynėse Arvydo Gronskio vadovaujama ekipa 76:56 sutriuškino Italijos „Stellazzurra” komandą.

„Tikslas vienas – laimėti, – dar prieš turnyrą Kaune kalbėjo „Lietuvos ryto” jaunimo komandos treneris. - Norime pasižiūrėti, kokie mūsų privalumai ir kokie minusai lyginant su kitais talentingiausiais jaunais Europos krepšininkais.”

Talentingus žaidėjus stebėjo ir NBA lygos atstovai. Jau anksčiau buvo skelbta, kad Kauno arenoje Eurolygos jaunimo atrankos kovas stebės ir apie 20 NBA lygos skautų.

„Lietuvos ryto” jaunimas grupės varžybose visus varžovus sutriuškino vidutiniškai 19-os taškų skirtumu. Pirmose rungtynėse sostinės ekipos jaunuoliai 85:56 nugalėjo Prancūzijos CFBB Paryžiaus klubą. Antrose rungtynėse 81:52 nušlavė Eurolygos čempionų „Fenerbahce“ jaunimo komandos krepšininkus. O trečiose grupės rungtynėse 80:61 nugalėjo Maskvos CSKA.

Finale „Lietuvos ryto” komandoje naudingiausiai žaidė Marekas Blaževičius. Jis pelnė 19 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 32 naudingumo balus. 17 taškų prie pergalės pridėjo Šarūnas Valunta. 16 taškų ir 16 naudingumo balų prie pergalės pridėjo su pagrindine Vilniaus „Lietuvos ryto” vyrų komanda sutartį pasirašęs Deividas Sirvydis.

424525

Turnyro naudingiausiuoju žaidėju tapo D.Sirvydis. Į simbolinį penketą be jo pateko ir M.Blaževičius bei Rokas Jokubaitis, o taip pat Aristide Mouaha ir Mathisas Dossou-Yovo.

Eurolygos jaunimo finalo turnyras vyks tuo pat metu kaip ir vyrų varžybų finalo ketverto pirmenybės. Gegužės 17 dieną jos bus surengtos Belgrade.

Iš viso Eurolygos jaunimo turnyre dalyvavo 32 komandos.

bcvilnius.lt

atgal