„Vilnius visiems“ – galingas 3x3 krepšinio turnyras ir „Ryto“ komandos pristatymas

2020 m. rugpjūčio 30 d., 10:00

Vilniaus „Rytas“ kviečia naująjį sezoną pradėti drauge. Sostinės klubas visus krepšinio mylėtojus, šeimas, vaikus jau rugsėjo 20 d. (sekmadienį) kviečia dalyvauti prie „Ryto“ klubo simbolika padengtų Baltojo tilto aikštelių, kuriose įvyks 3x3 krepšinio turnyras – „Vilnius visiems“.

Krepšinio mėgėjai turės galimybę dalyvauti ne tik krepšinio varžybose, bet ir įvairiausiuose konkursuose kartu su „Ryto“ žaidėjais bei treneriais. Visų varžybų dalyvių laukia išskirtiniai turnyro marškinėliai. 

Vilniečiams bus pristatyta ir visa „Ryto“ komanda.  

„Vilnius visiems“ turnyro nugalėtojų lauks gausybė prizų: bilietai į svarbiausias sostinės klubo rungtynes, sezono abonementai ir solidūs rėmėjų prizai. Na, o patys laimingiausi – kartu su „Rytu“ keliaus į FIBA Čempionų lygos rungtynes!

Prie projekto prisideda Vilniaus miesto savivaldybės sporto projektai fizinio aktyvumo veiklai skatinti, turnyro rėmėjai ir partneriai.

REGISTRACIJA

TAISYKLĖS

NUOSTATAI

VADOVAUJANTIS VYRIAUSYBĖS NUTARIMU (SPRENDIMAS DĖL KULTŪROS, PRAMOGŲ BEI KITŲ RENGINIŲ IR SUSIBŪRIMŲ ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ Nr. V-1921, 2020-08-26, PASKELBTA TAR 2020-08-27, i. k. 2020-17893), VISI RENGINIO ŽIŪROVAI – DALYVIŲ TĖVAI, DRAUGAI IR TIE, KURIE NORI STEBĖTI TURNYRO VARŽYBAS, PRIVALO IKI Š.M. RUGSĖJO 19 D. (ŠEŠTADIENIO) 10:00 VAL. UŽREGISTRUOTI SAVO DUOMENIS, KURIE BUS SKIRTI COVID-19 PREVENCIJOS UŽTIKRINIMUI. REGISTRACIJA

​Rugsėjo 20 d. turnyro „Vilnius visiems“  REGISTRACIJA vyks pagal amžiaus grupes Baltojo tilto sporto aikštyne:

​U-10 ir U-12 registracijos pradžia 10:30 val.

​U-14 ir U-19 registracijos pradžia 11:00 val.

​U-8, U-12 (mergaitės) ir U-16 registracijos pradžia 11:30 val.

​Prašome nevėluoti. 

​Visi varžybų dalyviai visų varžybų metu su savimi turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą su nuotrauka ir gimimo data. Dalyvaujant varžybose su suklastotais asmens duomenimis, varžybų dalyviai yra pašalinami iš varžybų.

​Kadangi turnyro 3x3 VILNIUS VISIEMS marškinėliai visiems dalyviams yra juodos spalvos, turnyro dalyviai turi turėti ir kitos spalvos marškinėlius (pageidautina visai komandai vienodus).

​Visi varžybų dalyviai turi tiksliai sekti varžybų laiką. Visos dienos tvarkaraštis yra patalpintas. 

​Nuo 13:00 val., 14:00 val. ir 15:00 val. vyks BLIC krepšinio konkursai su „Ryto“ žaidėjais. 16:00 val. visiems varžybų dalyviams bei visiems vilniečiams bus pristatyta „Ryto“ komanda, kuri ir apdovanos 3x3 turnyro VILNIUS VISIEMS visų amžiaus grupių nugalėtojus ir prizininkus! 

​Visų turnyro dalyvių laukia rėmėjų dovanos bei varžybų bilietai į geriausias „Ryto“ varžybas.

​Pagrindinis 3x3 VILNIUS VISIEMS PRIZAS – kelionė į FIBA Čempionų lygos rungtynes kartu su „Ryto“ komanda! 

Iki susitikimo jau šį sekmadienį laisvalaikio ir rekreacijos zonoje prie Baltojo tilto!

rytasvilnius.lt

atgal