Vilniečiai Panevėžyje patyrė ketvirtąją nesėkmę „Betsafe-LKL“

2019 m. lapkričio 28 d., 20:53
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (7/4) permainingose rungtynėse nusileido Panevėžio „Lietkabelio“ (7/3) klubui 74:83 (17:23, 15:24, 21:15, 21:21). Abi ekipos turi po lygiai pergalių.

Vilniečiai rungtynes pradėjo atkarpa 4:0, Martynas Echodas sudrebino krepšį galingu dėjimu bei Cameronas Bairstow pelnė taškus iš po krepšio. Tu Holloway, suradęs spragą varžovų gynyboje, pelnė lengvus taškus viena ranka 8:11.

Po minutės pertraukėlės ant parketo pasirodęs Evaldas Kairys dėjimu nutraukė varžovų spurtą bei sekančioje atakoje pasižymėjo taškais su pražanga. Po taiklaus baudos metimo rezultatas buvo 13:20. Tiksint paskutinėms pirmojo kėlinio sekundėms, Deividas Sirvydis pataikė pirmąjį „Ryto“ tritaškį. Rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo 17:23.

Antrojo ketvirčio pradžioje, Eimantas Bendžius pataikė sudėtingą metimą su varžovų pražanga. Mindaugas Gridžiūnas taikliu tolimu metimu išvedė savo komandą į priekį 27:25. Reaguodamas į varžovų spurtą, Dainius Adomaitis paprašė minutės pertraukėlės. Varžovai susigrąžino minimalų pranašumą. Prastai sužaidę antrojo kėlinio pabaigą, vilniečiai į ilgąją pertrauką iškeliavo turėdami penkiolikos taškų deficitą 32:47.

Mindaugas Girdžiūnas baudų metimais pelnė pirmuosius trečiojo kėlinio taškus. Deividas Sirvydis, pataikęs antrąjį savo tolimą metimą, sušvelnino savo komandos atsilikimą iki 14 taškų. Trečiąjį ketvirtį vilniečiai užbaigė sėkmingiau. Martynas Echodas uždarė kėlinį pataikydamas metimą aukšta trajektorija ir sumažino atsilikimą iki vienženklio 53:62.

Ketvirtame kėlinyje, po taiklaus Deivido Sirvydžio metimo iš po krepšio bei Mindaugo Grdžiūno tritaškio, Panevėžio ekipos vyriausiasis treneris paprašė minutės pertraukėlės. Komandas skyrė 10 taškų. Arnas Butkevičius pataikė tolimą metimą, sumažindamas savo komandos atsilikimą 63:71. Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai, Vilniaus „Rytas“ turėjo pripažinti Panevėžio „Lietkabelio“ pranašumą 74:83.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 14 (6/6 baud. met.), Evaldas Kairys 14 (7 atk. kam.), Martynas Echodas 12 (8 atk. kam.)