Vilniečiai nepaliko vilčių svečiams iš Kėdainių

2020 m. sausio 04 d., 19:25
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Ryto“ (12/5) krepšininkams namuose pavyko revanšuotis svečiams iš Kėdainių „Nevėžio“ (5/12) ekipos 90:71 (32:17, 20:19, 14:14, 24:20). Šiose rungtynėse Vilniaus komandoje nerungtyniavo Pako Cruzas.

„Ryto“ krepšininkai rungtynes pradėjo atkarpa 10:0, po kurios Kėdainių ekipos treneris paprašė minutės pertraukėlės. Vilniečiai pirmavo 7 taškais 10:3. Įpusėjus pirmajam kėliniui, Mindaugas Girdžiūnas atliko nuostabų perdavimą Martynui Echodui, kuris sudrebino krepšį dėjimu viena ranka. Mindaugui Girdžiūnui pataikius trečiąjį savo tolimą metimą, vilniečiai įgijo 10 taškų pranašumą. Vilniečiai puikiai užbaigė pirmąjį ketvirtį ir po jo turėjo net 15 taškų pranašumą 32:17.

Antrąjį ketvirtį ant parketo pradėjo net 3 jaunieji Vilniaus krepšininkai. Karoliui Giedraičiui pataikius tolimą metimą, vilniečiai įgijo rekordinį 18 taškų pranašumą 39:21. Karolis Giedraitis, laiku įkirtęs pro galinę liniją, pelnė penktąjį savo tašką. Deividui Sirvydžiui realizavus pirmąjį savo tritaškį, vilniečiai pirmavo 20 taškų 50:30. Pasibaigus pirmajai rungtynių pusei, sostinės krepšininkai pirmavo 52:36.

Pirmoje rungtynių pusėje taškais spėjo pasižymėti visi ant parketo pasirodę Vilniaus „Ryto“ krepšininkai. Be to, vilniečiai atliko 16 rezultatyvių perdavimų, kai varžovai buvo atlikę tik 8.

Antrąją rungtynių pusę aukšta nata pradėjo Martynas Echodas, pelnęs 6 taškus iš eilės, taip neleisdamas varžovams priartėti. Šviesos greičiu į varžovų baudos aikštelę įsiveržęs Arnas Butkevičius dėjimu pelnė aštuntąjį savo tašką. Antroje kėlinio pusėje, Tu Holloway atliko puikų perdavimą Martynui Echodui, kuris nenusileisdamas ant žemės patikrino varžovų lanko tvirtumą. Paskutines dvi minutes abi ekipos nepelnė taškų ir užbaigė kėlinį 66:50.

Eimantas Bendžius ketvirtąjį kėlinį pradėjo taikliu tolimu metimu. Kėlinio viduryje, sostinės krepšininkams spurtavus 7:0, Marius Kiltinavičius paprašė minutės pertraukėlės. Jo komanda turėjo 21 taško deficitą. Rungtynių pabaigoje „Ryto“ krepšininkai nesulaukė didesnio pasipriešinimo ir šventė pergalę 90:71.