Vilniečiai antrąjį kartą šiame sezone įveikė Šiaulių ekipą

2019 m. gruodžio 04 d., 20:55
LKL.lt/BNS nuotr.

Po įtempto ketvirto kėlinio, Vilniaus „Rytas“ (8/4) įveikė Šiaulių „Šiaulius“ (4/7) 86:81 (25:13, 28:26, 20:20, 13:22). Šiauliečiai ketvirtajame kėlinyje bandė perlaužti rungtynes, tačiau vilniečiai su šeimininkų spaudimu susitvarkė.

Po puolime atkovoto kamuolio, Pako Cruzas pelnė pirmuosius savo komandos taškus. Abi komandos rungtynes pradėjo aukštu tempu, tačiau kėlinio viduryje, jį šiek tiek pristabdė. Pako Cruzas pataikė antrąjį savo tolimą metimą ir išvedė savo komandą į priekį 15:13. Sekančioje atakoje meksikietis smeigė dar vieną tolimą metimą, įsirašydamas tryliktąjį tašką į savo sąskaitą.

Galingu dėjimu Martynas Echodas padidino savo komandos pranašumą 21:13. Kėlinio pabaigoje, Dovis Bičkauskis perėmė kamuolį bei išprovokavo varžovų pražangą. Po pirmojo kėlinio, vilniečiai pirmavo 24:13. Šiauliečiai, per paskutines keturias minutes, nepelnė nė taško.

Antrajame kėlinyje, pirmasis pasižymėjo Martynas Echodas, pataikydamas metimą iš vidutinio nuotolio. Martynas Echodas išprovokavo nesportinę varžovų pražangą, po kurios pataikė vieną baudos metimą, taip sugrąžindamas savo komandai dviženklį pranašumą 30:20. Po taiklaus tolimo Deivido Sirvydžio metimo, „Ryto“ ekipa įgijo rekordinę persvarą 43:26. Pasibaigus antrajam kėliniui, vilniečiai pirmavo 53:39.

Pako Cruzas, pirmoje rungtynių pusėje, pelnė net 17 taškų ir pataikė visus tris tolimus metimus. Martynas Echodas surinko 10 taškų.

Kaip ir antrajame kėlinyje, trečiajame kėlinyje pirmasis vilniečių gretose taškais pasižymėjo Martynas Echodas. Toliau sekė du galingi Martyno dėjimai, po kurių vilniečiai pirmavo 59:45. Dovis Bičkauskis, atkovojęs kamuolį puolime, išprovokavo varžovų pražangą metimo metu. Kėlinio viduryje, komandos apsikeitė keliomis tuščiomis atakomis. Sužaidus tris kėlinius, „Ryto“ ekipa pirmavo 73:59.

Ketvirtajame kėlinyje, Deividas Sirvydis pataikė antrąjį savo tolimą metimą. Įpusėjus kėliniui, varžovai buvo priartėję iki 4 taškų, reaguodamas į tai, Dainius Adomaitis paprašė minutės pertraukėlės, po kurios Pako Cruzas pelnė 4 taškus iš eilės, priversdamas Antaną Sireiką paprašyti minutės pertraukėlės.

Tu Holloway pataikė labai sudėtingą metimą su varžovų pražanga ir pataikęs baudos metimą, sugrąžino savo komandai 9 taškų pranašumą 84:75. Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai, vilniečiai šventė pergalę 86:81.

„Rytas“: Pako Cruzas 21 (3/3 trit.), Martynas Echodas 20 (9/12 dvit. met.), Tu Holloway 12 (6 rez. perd.)