Vilniaus „Ryto“ varžovai „TOP 16“ etape – Rusijos, Turkijos ir Prancūzijos klubai

2019 m. gruodžio 18 d., 23:25
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Rytas“, paskutinėse Europos taurės grupių etapo rungtynėse 74:76 nusileidęs Venecijos „Umana Reyer“ komandai, užėmė 4 vietą turnyro B grupėje. Tai lėmė, kad varžybų TOP 16 etape vilniečiams teks išmėginti jėgas su Kazanės „Unics“ (Rusija), Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) ir Monako „Basket“ (Prancūzija) komandomis. Šis etapas prasidės sausio 8 d. ir tęsis iki kovo 4 d.

Kazanės „Unics“ užėmė pirmąją vietą C grupėje. Tam Rusijos klubui per  10 susitikimų pakako iškovoti 6 pergales. „Unics“ pirmose grupių etapo rungtynėse nusileido Brešos „Leonessa“ komandai iš Italijos, bet vėliau iškovojo 5 pergales iš eilės (iš kurių net 3 buvo pasiektos išvykose). Baigiantis grupių etapui Kazanės komanda krito į duobę ir išgyveno 3 nesėkmių seriją. Visgi tai nesutrukdė ekipai baigti pirmąjį Europos taurės etapą C grupės viršūnėje. Grupės ketvertuke už „Unics“ nugaros liko Brešos, Stambulo „Darussafaka“ ir Badalonos „Joventut“ komandos. 

Stambulo „Galatasaray“ balansas grupės dvikovose buvo identiškas – 6 pergalės ir 4 pralaimėjimai. Tačiau jo pakako tik antrai D grupės pozicijai. Stambulo komanda per pirmas 5 rungtynes iškovojo 4 pergales, tačiau vėliau ėmė strigti. Galiausiai sėkmingai sužaistos tarpusavio dvikovos su Oldenburgo ir Trento komandomis leido „Galatasaray“ ekipai išsaugoti antrąją vietą grupėje.

Monako „Basket“ žaidė A grupėje ir čia užėmė 3 vietą, taip pat pasiekusi 6 pergales ir patyrusi 4 pralaimėjimus. Kovoje dėl 3 vietos grupėje Monako komanda, dėka geresnio taškų skirtumo, aplenkė Patrų „Promitheas“ krepšininkus. Iš 6 pergalių 4 „Basket“ komanda iškovojo savo aikštelėje.

rytasvilnius.lt

atgal