Vilniaus „Ryto“ trenerių štabe – Aistis Pilauskas

2024 m. sausio 17 d., 15:50
rytasvilnius.lt nuotr.

Vilniaus „Rytas“ po Naujųjų metų sulaukė papildymo. Vilniečių trenerių štabą papildė sirgaliams puikiai pažįstamas veidas – buvęs sostinės klubo sistemos auklėtinis Aistis Pilauskas.

„Su džiaugsmu sutinkame naują šeimos narį mūsų komandos trenerių štabe, – sakė „Ryto“ vyriausiasis treneris Giedrius Žibėnas. – Jo turima patirtis krepšinyje, atsidavimas ir meilė mūsų organizacijai yra neabejotina. Nors Aisčiui mūsų profesijoje dar daug kas yra nauja, jis yra imlus mokinys. Tikimės jam padėti priartėti prie savo tikslų, tampant aukšto lygio treneriu.“

Prieš kelerius metus profesionalo karjerą baigęs 25-erių vilnietis ilgai be krepšinio neišbuvo ir jau kurį laiką savo kasdieninį darbą derino su žaidimu Nacionalinėje krepšinio lygoje (7bet-NKL) atstovaujant Vilniaus „Steko“ ekipai.

Šį „7bet-NKL“ sezoną per 24 mačus įžaidėjas fiksavo 7,3 taško, 2,8 atkovoto kamuolio, 2,6 rezultatyvaus perdavimo, 1,5 perimto kamuolio ir 7,7 naudingumo balo vidurkius.

„Be galo džiugu sugrįžti į savo vaikystės komandą tik jau kiek kitame vaidmenyje. Esu labai dėkingas strategui Giedriui Žibėnui ir kitiems treneriams už šį kvietimą bei parodytą pasitikėjimą. Laukia tikrai nemenkas iššūkis, bet jaučiuosi pasiruošęs sunkiai dirbti vardan trijų gražiausių klubo spalvų, – pasakojo A. Pilauskas.

A. Pilauskas padės trenerių štabui ruoštis rungtynėms, bus įsitraukęs į komandos individualių treniruočių procesą ir jose talkins kitiems asistentams – Georgui Dedui ir Gustui Maskoliūnui.

rytasvilnius.lt

atgal