Vilniaus „Ryto“ sezono atidaryme fanai taps kripto žetonų kasėjais – tereikia ateiti pėsčiomis

2018 m. rugsėjo 07 d., 17:07
E.Žaldario nuotr.

Rugsėjo 8 dieną naujojo sezono atidarymą švęsiantis Vilniaus „Rytas“ jungiasi prie „Danske Bank Vilniaus maratono“ iniciatyvos ir kviečia gerbėjus priimti aktyvios gyvensenos iššūkius. Su inovatyvia „Lympo Run“ programėle pajėgas sujungusio klubo atstovai ragina kiekvieną sezono atidarymo dalyvį iki „Siemens“ arenos ateiti pėsčiomis ir taip užsidirbti į sportines prekes iškeičiamų LYM kripto žetonų.

Vieni pirmųjų pasaulyje

Nemokamame šeštadienio dienos renginyje apsilankyti norintys „Ryto“ komandos fanai vieni pirmųjų pasaulyje gali išbandyti programėlę, kuri už judėjimą atsilygina finansine nauda. Tam reikia atsisiųsti „Lympo Run“ programėlę ir joje priimti „Vilniaus „Ryto“ sezono atidarymo“ iššūkį – bent 2 kilometrų atstumą iki „Siemens“ arenos įveikti pėsčiomis. Už šį atstumą vartotojas gaus 20 LYM virtualių žetonų, kuriuos vėliau galės iškeisti į dalį sporto prekės sumos.

„Vilniaus „Ryto“ sezono atidarymo šventė skirta ne vien pasidžiaugti komandos sugrįžimu į areną, bet ir propaguoti sveiką gyvenseną. Fanų palaikymas – vienas pagrindinių bet kokio sėkmingo sportininko variklių, tad patys norime mesti iššūkį savo gerbėjams ir paskatinti juos palikti automobilį namuose“, – teigia klubo rinkodaros vadovė Loreta Stakauskaitė.

LYM žetonai sukurti blokų grandinės (blockchain) technologija. „Lympo Run“ programėle besinaudojantys vartotojai patys gali pasirinkti kuriuos iš siūlomų „iššūkių“ nori priimti, o tuomet gauti tam tikrą žetonų sumą, pačioje programėlėje iškeičiamą į „Nike“, „Adidas“ bei kitų sportinės avalynės ir atributikos gamintojų produkciją.

Ragina kelti sau iššūkius

„Lympo“ kompanijos vadovė Ada Jonušė aiškina, kad Vilniaus „Ryto“ sezono atidarymas bei diena vėliau vykstantis „Danske Bank Vilnius maratonas“ – pirmieji renginiai pasaulyje, kurių metu veiks LYM kripto žetonų kasyba, tačiau norintieji užsidirbti iš savo aktyvumo priimti „iššūkius“ gali jau dabar parsisiuntę „Lympo Run“ programėlę.

„Mūsų platforma paruošta tarptautinei auditorijai ir netrukus po pasirodymo Lietuvoje ketiname debiutuoti JAV bei Kinijoje. Jau dabar matome didžiulį užsienio sporto grandų susidomėjimą – kitais metais už žetonus bus galima įgyti net NBA komandos Dalaso „Mavericks“ rungtynių bilietus. Norime skatinti aktyvumą ir sveiką gyvenseną – nesvarbu, ar žmogus pratęs sportuoti, ar dar tik pradeda, ir nesvarbu, ar jis gyvena Vilniuje, ar JAV“, – aiškina A. Jonušė.

„3x3“ turnyras ir atvira „Ryto“ treniruotė

Šeštadienį prie „Siemens“ arenos vykstančios šventės visai šeimai programa prasideda 10 valandą ryto, kai vyks „3x3“ krepšinio turnyras. 11:30 „Ryto“ arenoje vyks žiūrovams atvira klubo treniruotė, po kurios sezono atidarymo svečiai galės akis į akį susipažinti su „Ryto“ žaidėjais. Antroje dienos pusėje atvirą treniruotę surengs ir klubo šokėjos, o renginį užbaigs komandos atributikos pristatymas ir „3x3“ turnyro apdovanojimai.

„Esame viso Vilniaus miesto komanda, tad norime, jog aktyvios gyvensenos iššūkį priimtų kuo daugiau miestiečių – 2 kilometrų atstumas nesunkiai įveikiamas visiems, kurie myli aktyvumą“, – sako L.Stakauskaitė.

bcvilnius.lt

atgal