Vilniaus „Ryto“ ropliukų lenktynių tiesioginė transliacija jau sekmadienį: startą paskelbs Aronas Butkevičius

2020 m. gegužės 30 d., 12:05

Tradicines ropliukų lenktynes rengiantis Vilniaus „Rytas“ visus sirgalius kviečia jau gegužės 31 d. 16 val. stebėti mažųjų varžybas tiesioginėje transliacijoje sostinės klubo „Facebook“ paskyroje. Trečiąjį kartą klubo istorijoje rengiamose lenktynėse dalyvaus 14 ropliukų.

Šiais metais renginio ambasadoriumi tapo Arno ir Lauritos Butkevičių sūnus Aronas, kuris sekmadienį taip pat stebės mažųjų lenktynes.

„Drauge su šeima nekantriai laukiame šių ropliukų lenktynių. Tikime, kad dalyvaujančioms šeimoms ir žiūrovams jos suteiks gerų emocijų bei visiems tėveliams ir jų mažiesiems linkime didžiausios sėkmės!“ – sako Laurita Butkevičienė.

Mažųjų pastangas ir lenktynių eigą tiesiogiai komentuos „Ryto“ renginių vedėjas – Jonas Radzevičius. Transliacijos metu taip bus ir muzikinis pasirodymas, kuriame dainuos jaunoji atlikėja bei ilgametė klubo draugė Unė Dargė.

Praėjusių metų ropliukų lenktynių nugalėtojos Aistės mama Rita Trainytė-Jonušauskienė mano, kad tai puikus konkursas ir jame svarbiausia pasitikėjimas savo vaiku.

„Linkiu tikėti savo mažyliais – tai nuostabus renginys, visą šeimą užkrečiantis azartu ir garantuota adrenalino doze! Juk jūs žinote, kad jūsų vaikas pats geriausias ropliukas. Aistė visiems linki pasitikėjimo ir sėkmės!“ – kalba R. Trainytė-Jonušauskienė.

Ropliukai kausis ne tik dėl čempionų taurės, bet ir dėl pagrindinio prizo, kurį įsteigė „Eglės sanatorija“ – nugalėtojo šeima gaus 2 dienų sanatorinio gydymo programą. Taip pat prie renginio prisijungė ir kiti klubo partneriai: viešbutis „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“, „Jeep Lietuva“ bei „Me2U“.

rytasvilnius.lt

atgal