Vilniaus „Ryto“ rėmėjas „Švyturys“ Lietuvos gyventojų įvardintas didžiausiu šalies sporto rėmėju

2021 m. vasario 19 d., 14:30
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Pandemijos akivaizdoje atšauktos svarbios rungtynės ir be minios sirgalių vykstančios varžybos sporto klubams gali būti pražūtingi. Ilgametes sporto rėmimo tradicijas turintis didžiausias šalies aludaris „Švyturys-Utenos alus“ partnerysčių nenutraukė net ir krizės metu – finansinė parama sportui jau tapo neatsiejama šios įmonės veiklos dalimi. Tai parodė gyventojų nuomonės apklausa – pernai visoje Lietuvoje atlikto tyrimo dalyvių prašyta patiems įvardinti, jų nuomone, didžiausius šalies sporto rėmėjus. Daugiausia apklaustųjų spontaniškai įvardijo būtent „Švyturį“.

Ne vienerius metus su Vilniaus „Rytu“ koja kojon žengiantis didžiausias šalies aludaris „Švyturys-Utenos alus“ tęsia bendradarbiavimą ir pandemijos laikotarpiu.

Pasak „Ryto“ klubo vadovo Justo Jankausko, turėti patikimus partnerius, kurie ir pandemijos akivaizdoje nesustabdo paramos, yra kiekvieno klubo siekiamybė. 

„Krizės akivaizdoje bendradarbiavimas su mūsų ištikimais aludariais suteikia klubui stabilumo bei galimybę toliau siekti rezultatų, kadangi esame netekę pajamų iš bilietų, atributikos ar barų veiklos. Mūsų rėmėjų parama tampa svarbia verslo ekosistemos dalimi“, – įsitikinęs J. Jankauskas.

Nors tai, jog pagrindinių sporto rėmėjų gretose metai iš metų atsiduria aludariai daug kam siejasi tik su reklamos ir prekės ženklų atpažinimo didinimu, iš tiesų aludarystės ir sporto bendrystė turi ilgaamžes tradicijas. Daug kur pasaulyje, ypač senojo žemyno dalyje, alus yra vienas iš nedaugelio nacionalinio ir kultūrinio identiteto komponentų, pripažįstamas kultūros paveldo ir gyvenimo būdo dalimi.

„Mūsų įmonei, kaip ir daugumai Lietuvos gyventojų, – krepšinio vaidmuo be galo svarbus. Partnerystes su šalies krepšinio klubais „Švyturys-Utenos alus“ puoselėja daugiau kaip 20 metų, su mūsų palaikymu jau spėjo užaugti ir sportininkų karta. Šis krizinis laikotarpis palietė visas gyvenimo sritis, be išimčių ir krepšinį, tad tikimės, kad ilgalaikės partnerystės išsaugojimas padės užtikrinti sėkmingą krepšinio klubų gyvavimą ir lengvesnį patiriamų nuostolių amortizavimą“, – sako didžiausio sporto rėmėjo Lietuvoje vadovas R. Viršilas.

Didžiausias šalies gėrimų pramonės gamintojas už socialinę atsakomybę, remiant sportą, gyventojų pastebėtas ne pirmą kartą. Prieš daugiau nei septynerius metus visuomenė šią įmonę taip pat įvardijo reikšmingiausiu sporto rėmėju Lietuvoje.

rytasvilnius.lt

atgal