Vilniaus „Ryto“ peržiūroje – NCAA rungtyniavęs TJ Starksas

2021 m. rugsėjo 05 d., 13:55

Gynėjų linijoje naujoko ieškantis Vilniaus „Rytas“ į peržiūrą pasikvietė 22-ejų metų 188 cm ūgio amerikietį TJ Starksą. Krepšininkas sostinėje treniruosis ir galės įrodyti save iki rugsėjo 18 dienos.

„Vertinu šią galimybę. Esu pasiruošęs pradėti dirbti ir būti dalimi to, kad turėtume ypatingą sezoną. Nekantrauju pradėti treniruotis su savo komandos draugais ir tapti „Ryto“ ekipos nariu. Esu dėkingas ir pilnai pasiruošęs“, – už suteiktą šansą dėkojo TJ.Starksas.

Nortridžo „Matadors“ universitete gynėjas buvo pagrindinis komandos vedlys. 2020-2021 m. NCAA pirmenybėse per 20 rungtynių TJ.Starksas fiksavo 21,7 taško, 3 atkovoto kamuolio ir 3 rezultatyvaus perdavimo rodiklius. 

„Džiaugiamės, jog TJ.Starksas rodo didelį norą žaisti mūsų komandoje ir jau atvyko į Vilnių. Ateinančias savaites stebėsime jį treniruotėse – tai jaunas ir talentingas žaidėjas, kuris labai nori įrodyti save“, – sako „Ryto“ sporto direktorius Donatas Zavackas.

Amerikiečiui „Rytas“ būtų pirmoji profesionalo karjeros stotelė. Sostinės klubas taip pat ieško papildymo ir puolėjų grandyje.

rytasvilnius.lt

atgal