Vilniaus „Ryto“ organizacijoje pastiprinimas – suburta komercijos komanda

2021 m. birželio 30 d., 16:45
rytasvilnius.lt nuotr.

Vilniaus „Ryto“ administraciją stiprina nauji žmonės. Stipriausią sostinės sporto organizaciją papildė komercijos komanda, kuri bus atsakinga už šios srities strategijos rengimą ir jos įgyvendinimą, naujų rėmėjų pritraukimą bei darbą jau su esamais klubo partneriais. 

Visiems „Ryto“ komercijos procesams vadovaus 30-metis Gintaras Žukas, o jam talkins 24-erių metų vadybininkas Petras Jasiūnas, kuris atliko praktiką klube ir prisidėjo prie „Ryto rajonų kovų“ ir „Ropliukų lenktynių“ projektų.

„Prieš naujo sezono startą norime stiprinti klubo administraciją ir didinti esamas „Ryto“ rėmėjų gretas bei užmegzti naujas partnerystes. Pasitikime šiais žmonėmis, matome jų užsidegimą ir tikime, kad jie ieškos geriausių sprendimų Vilniaus klubui“, – sako „Ryto“ valdybos pirmininkas Darius Gudelis. 

Nuo mažens Vilniaus klubą palaikantis naujasis komercijos vadovas džiaugiasi suteiktu šansu bei tikina, kad atiduos maksimalias pastangas.

„Kaip vilniečiui – galimybė prisidėti prie „Ryto“ organizacijos man reiškia labai daug, – teigia „Ryto“ komercijos vadovas G.Žukas. – Ieškosime naujų kelių kaip galime auginti „Rytą“, kaip prekinį ženklą, ieškosime naujų bendradarbiavimo galimybių ir sieksime efektyvaus darbo organizavimo klubo viduje. Pirmyn, vilniečiai!“

G.Žukas turi patirties daugelį metų dirbant tarptautinėje verslo įmonėje „Studio Moderna“, o P.Jasiūnas Šveicariškoje verslo mokykloje studijuoja sporto ir verslo vadybą

rytasvilnius.lt

atgal