Vilniaus „Ryto“ naujokas D.Suttonas: „Atvykau į Vilnių laimėti titulų“

2018 m. rugpjūčio 14 d., 09:45
Lega Basket Serie A nuotr.

Vilniaus „Ryto“ žaidėjai pradėjo rinktis į rugpjūčio 16-ąją startuosiančią treniruočių stovyklą sostinėje. Vienas pirmųjų pirmadienio vakarą į Vilnių atskrido sostinės klubo naujokas Dominique'as Suttonas. Žaidėją į Lietuvą atlydėjo vyriausias sūnus iš keturių vaikų, o gynėjas su žurnalistais dalinosi savo mintimis po varginančios kelionės.

31-erių D.Suttonas praėjusiais metais atstovavo Trento „Aquila Basket“ ekipai ir Europos taurėje vidutiniškai per rungtynes rinko po 15,5 taško, atkovojo 6,3 kamuolio, atliko 2,3 rezultatyvaus perdavimo bei perėmė 1,2 kamuolio.

- Kokius atsiliepimus teko girdėti apie organizaciją, miestą, šalį?

– Domėjausi apie miestą, daug naršiau. Teko paieškoti ir apie klubą. Džiaugiuosi, kad gavau didelę galimybę čia pasirodyti ir žaisti krepšinį. Tai – nauja patirtis, nauji komandos draugai. Nekantrauju prisijungti ir pradėti naująjį sezoną.

– Turėjote puikų sezoną bei kontraktą artėjantiems metams. Kodėl nusprendėte pakeisti komandą?

– „Trento“ klube teko žaisti tris sezonus. Man ten patiko viskas: sirgaliai, komandos draugai, trenerių štabas.  Tačiau pribrendau pokyčiams ir norėjau patirti, ką nors naujo. Noriu žaisti ten, kur galėtumėme laimėti titulų.

– Ką manote apie savo vaidmenį, poziciją sostinės komandoje?

– Stengsiuosi atlikti viską dėl pergalės bei komandos. Čia atvykau žaisti krepšinį, esu kovotojas ir ketinu dėti visas pastangas, kad nugalėtume.

– Kokie jūsų tikslai ateinančiame sezone?

- Žinoma laimėti. Ne tik kiekvienose rungtynėse, tačiau ir visus titulus! Aišku, lengva nebus, o tai yra ilgas procesas, tačiau tikiu, kad galime. Žiūrėsime, kaip mums seksis ateityje.

 

bcvilnius.lt

atgal