Vilniaus „Ryto“ laukia žūtbūtinis Citadele KMT mūšis su Utenos „Juventus“

2020 m. vasario 11 d., 11:55
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Ryto“ šiandien laukia atsakomasis Karaliaus Mindaugo taurės mūšis prieš Utenos „Juventus“. Utenoje vykusiame pirmame ketvirtfinalio susitikime vilniečiai aikštės šeimininkams nusileido 81:85. Tame susitikime „Rytą“ į priekį vedė Martynas Echodas, tačiau vidurio puolėjas antrąją KMT dvikovą praleis dėl patirtos pėdos traumos. Todėl atsakomojoje dvikovoje daugiau atsakomybės turėtų gulti ant jaunojo Mareko Blaževič pečių.

Kalbėdamas apie svarbiausius dvikovos akcentus krepšininkas išskiria greitų varžovų atakų stabdymą bei savo žaidimo plano laikymąsi. 

„Manau, mums svarbiausia yra žaisti savo žaidimą, vykdyti trenerio nurodymus bei neduoti „Juventus“ lengvų greitų taškų ir patogių metimų. Jei mums pavyks tai padaryti,  turėtume iškovoti užtikrintą pergalę“, – įsitikinęs jaunasis „Ryto“ centras.  

Pergalių kelyje esantys uteniškiai

Ant bangos esantys Utenos „Juventus“ krepšininkai laimėjo paskutinius 10 iš 12 susitikimų. Utenos komanda  2020 metais yra suklupusi tik kartą. Komanda praėjusią savaitę išvykoje 89:115 nusileido trenerį pakeitusiam „Neptūnui“.

„Varžovas labai rimtas, demonstruojantis puikią formą. 10 pergalių per 12 rungtynių yra labai geras rezultatas. Du kartus nuo jų nudegėme ir mes, todėl turime ateiti į rungtynes susikoncentravę ir nusiteikę“, – mano M. Blaževič.

Utenos „Super Mario“

„Juventus“ į priekį veda Gytis Radzevičius. Puolėjas per paskutinius 7 susitikimus LKL pelno po 12,5 taško, atkovoja po 6 su puse kamuolio bei renka daugiau nei 18 naudingumo balų. 

Nuo praėjusio sezono Gyčio rolė komandoje ir žaidėjo statistiniai rodikliai išaugo kone dvigubai. Jo naudingumas šoktelėjo nuo 7,2 iki 15,4 balo, rezultatyvumas nuo 6 iki 11,8 taško bei atkovoti kamuoliai nuo 3 iki 5,5 kamuolio per rungtynes.   

„Manau, Gytis Radzevičius yra pagrindinis jų žaidėjas. O Jordanas Crawfordas su Shannon Scottu – puikūs kūrėjai. Baudos aikštelėje turime būti atidūs ir su Juliumi Juciku“, – sako „Ryto“ aukštaūgis.

Ketverių metų serija 

„Rytas“ ir „Juventus“ Karaliaus Mindaugo taurėje susitinka jau ketvirtus metus iš eilės. Paskutinius 2 metus vilniečiai, po įtemptų dvikovų, eliminuodavo „Juventus“ iš šio turnyro. Šį kartą vilniečiams, siekiantiems bilieto į KMT finalo ketverto varžybas, reikalinga pergalė bent 5 taškų skirtumu. 

Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ dvikova vyks antradienį, 20 valandą „Jeep“ arenoje. Bilietus į šį mačą platina „Tiketa“.

rytasvilnius.lt

atgal