Vilniaus „Ryto“ komanda artėjančiame sezone keliaus „Ollex“ autobusais

2020 m. rugpjūčio 25 d., 14:14

Vilniaus „Rytas“ į ateinančio sezono „Betsafe-LKL“ išvykos rungtynes vyks klubo partnerio autobusu. Sostinės klubas pratęsė partnerystę su vienu iš transporto paslaugų rinkos lyderių Lietuvoje ir Baltijos šalyse – „Ollex“.

Pratęstu bendradarbiavimu džiaugėsi ir „Ryto“ generalinis direktorius Rolandas Jarutis.

„Tai viena geriausių transporto bendrovių Baltijos šalyse, kurie yra savo srities profesionalai, – teigia R.Jarutis. – Džiaugiamės, kad ir artėjančiame sezone į krepšinio dvikovas saugiai vyksime mūsų partnerių „Ollex“ autobusu.“

„Ollex“ valdybos pirmininkas Olegas Radionovas džiaugėsi stipriu bendradarbiavimu, kuris trunka 3 metus, o dėl tolimesnės partnerystės abejonių neturi. 

„Stipriai palaikome Vilniaus „Ryto“ komandą ir krepšinį sostinėje. Jau ne vienerius metus tęsiame bendradarbiavimą ir tikime, kad jis tęsis dar ilgai“, – sako „Ollex“ valdybos pirmininkas. 

Ilgametė patirtis transporto paslaugų srityje, profesionalumas bei rūpestis savo klientais pelnė „Ollex“ pripažinimą – jų teikiamos transporto paslaugos yra vertinamos klientų iš Lietuvos bei daugelio kitų valstybių.

Pirmoji „Ryto“ išvyka numatyta rugsėjo 22 d. Vilniečiai Prienuose 18.30 val. susitiks su „CBet“ ekipa.

rytasvilnius.lt

atgal