Vilniaus „Ryto“ Europos taurės transliacijos ir per TV6, ir internetu

2019 m. spalio 01 d., 17:47
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Kanalas TV6 trečius metus iš eilės transliuos Vilniaus „Ryto“ susitikimus Europos taurės varžybose. Visus susitikimus bus galima tiesiogiai stebėti ir tvplay.lt bei tv3.lt portale. Be to, interneto transliacijas lydės ir daug papildomo su varžybomis susijusio turinio.

Krepšinio mėgėjai galės tiesiogiai išvysti bent 10 transliacijų, kuriose „Rytas“ namuose ir išvykose susikaus su Krasnodaro „Lokomotiv“, Bursos „Tofaš“, Limožo CSP, Belgrado „Partizan NIS“ ir Venecijos „Umana Reyer“.

Vilniaus „Ryto“ direktorius Rolandas Jarutis džiaugiasi besitęsiančia draugyste su TV6.

„Labai vertinu šią mūsų ir televizijos kanalo partnerystę ir džiaugiuosi, kad krepšinio sirgaliai rungtynių transliacijas gali stebėti ir internetu, tai išties patogu šiuolaikiniam žmogui. O mums tai reiškia galimybę pasiekti dar daugiau sirgalių“, – sako R. Jarutis.

Visas „Ryto“ rungtynes per TV žiūrovams padės stebėti FIBA Pasaulio čempionato dvikovas komentavęs Rytis Vyšniauskas ir jo kolega, portalo sportas.lt redaktorius Mantas Stankevičius.

Anot „TV3“ kūrybos direktoriaus Arvydo Rimo, krepšinio mėgėjams jau tapo savaime suprantamu dalyku svarbiausius sporto ir krepšinio pasaulių įvykius matyti per įvairius TV3 grupės media kanalus. Tad išimtimi nėra Europos taurės varžybos. 

„TV6 kanalo žiūrovai „Ryto“ kovas šiose varžybose matys jau trečius metus iš eilės. Paskutiniu metu didelį dėmesį skiriame turinio sklaidai per įvairias mūsų platformas, kad kiekvienas žiūrovas galėtų pasirinkti kada ir kaip jam patogu žiūrėti jo norimą turinį. Todėl ir Europos taurės rungtynes nutarėme tiesiogiai rodyti ne tik TV6 kanalu, bet ir per mūsų video platformą TVPlay bei tv3.lt portale. Orientacija į žiūrovą bei patogumą jam pasiteisina – tai rodo ne tik žiūrimumo rodikliai, bet ir juntama jų meilė ir lojalumas mūsų kanalams. Iš savo pusės darome viską, kad suteiktumėme jiems kuo daugiau malonios žiūrėjimo patirties – nuo techninių sprendimų iki profesionalių komentatorių“, – komentavo Arvydas Rimas, 

Pirmoji sezono transliacija vyks jau šiandien, kuomet „Rytas“ „Siemens“ arenoje Vilniuje mes iššūkį Krasnodaro „Lokomotiv“ komandai.

rytasvilnius.lt

atgal