Vilniaus „Ryto“ dovana mažiesiems fanams: spalvinimo knygelė „Vilniaus krepšinio legenda“

2020 m. birželio 01 d., 17:50
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Rytas“ pristato unikalią naujieną mažiesiems sostinės krepšinio gerbėjams – spalvinimo knygelę – pasaką „Vilniaus krepšinio legenda“, kuri leis pasinerti į dar negirdėtą istoriją apie kunigaikštį Gediminą bei suteikti jai norimus atspalvius.

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Vilniaus „Rytas“ pristatė spalvinimo knygelę „Vilniaus krepšinio legenda“. Knygelės pristatymo proga klubas padovanos net kelis tūkstančius šių knygelių į vaikų darželius po karantino grįžtantiems mažiesiams vilniečiams. 

Šiandien klubo talismanas vilkas dalyvavo „Gilužio“ darželio organizuotoje šventėje bei įteikė mažiesiams knygelių.

„Mūsų tikslas – nuolat vienyti Vilniaus krepšinio bendruomenę. Vienas iš būdų džiuginti savo aistruolius vis didesne atributikos įvairove. Artėjant vasaros atostogoms pristatome mažiesiams fanams spalvinimo knygeles, kad turėtų ką veikti atostogaudami bei galėtų lavinti savo kūrybiškumo įgūdžius, o tuo pačiu atkreipti jų dėmesį į sostinės krepšinį“, – knygelę pristatė „Ryto“ rinkodaros vadovė Loreta Stakauskaitė.

Vilniaus komandos gerbėjai naująją knygelę gali įsigyti oficialioje klubo internetinėje parduotuvėje, o darželiai, kurie nori, kad juos aplankytų klubo talismanas su knygelėmis, turėtų kreiptis atributika@rytasvilnius.lt

rytasvilnius.lt

atgal