Vilniaus „Rytas“ ukrainiečių šeimų vaikus kviečia žaisti krepšinį

2022 m. kovo 16 d., 16:45
rytasvilnius.lt nuotr.

Vilniaus „Ryto“ klubas dar labiau padės sparčiai augančiai ukrainiečių bendruomenei Lietuvoje.

Sostinės ekipa, kartu su krepšinio mokyklomis, Jeep arenoje organizuos nemokamas treniruotes nuo karo pabėgusių ukrainiečių šeimų vaikams.

Nuotaikingas krepšinio treniruotes 6-16 m. vaikams ves buvęs Ryto treneris, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) profesorius Rūtenis Paulauskas. Jam talkins Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) ir Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) treneriai.

Krepšinis – viena geriausių priemonių integruoti į Lietuvą atvykusias ukrainiečių šeimas. Šiuo metu pabėgėlių šeimos išgyvena didžiulę įtampą ir stresą. Tai gali nulemti didžiules vaikų psichologines traumas ateityje. Įtraukdami juos į treniruotes ir suteikdami gerų emocijų, bent trumpam nukreipsime vaikų mintis nuo to, kas vyksta jų gimtinėje, – teigia 2005 m. su Rytu Europos taurę iškovojęs R. Paulauskas.

Pirma treniruotė įvyks jau šį šeštadienį, kovo 19 d., 10 val. Jeep arenoje. Jeigu globojate ukrainiečius arba pažįstate į Vilnių atvykusias pabėgėlių šeimas, prašome pasidalinkite su mūsų svečiais šia registracijos forma.

Sportuoti norintiems ukrainiečių vaikams taip pat reikalingi įvairių dydžių sportbačiai, aprangos, kojinės ir kuprinės. Norintys prisidėti, šiuos daiktus gali atnešti į Jeep areną darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. arba kreiptis į club@rytasvilnius.lt

rytasvilnius.lt

atgal