Vilniaus „Rytas“ tiesiausiu keliu žengė į „Betsafe–LKL“ finalą

2019 m. gegužės 24 d., 21:21
R. Lukoševičius nuotr.

Vilniaus „Rytas“ ir antrose pusfinalio rungtynėse dominavo ir tiesiausiu keliu žengė į „Betsafe–LKL“ finalą. Nuo pat pradžios rungtynes kontroliavę vilniečiai rezultatu 83:70 (25:12, 24:15, 19:19, 15:24) susitvarkė su „Neptūnu“ 83:70 ir antrus metus iš eilės žengė į didįjį finalą. Pusfinalio serija baigėsi „Ryto“ triumfu 2-0.

„Ryto“ krepšininkai situaciją kontroliuoti pradėjo nuo pat susitikimo pradžios ir jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą – 25:12.

Nė kiek neatsipalaidavę vilniečiai antrajame kėlinyje savo pranašumą dar labiau didino, o į ilgąją pertrauką išėjo atsiplėšę nuo „Neptūno“ 49:27.

Po ilgosios pertraukos „Rytas“ pradėjo triuškinti savo varžovus ir įpusėjus trečiajam kėliniui turėjo 28 taškų pranašumą – 64:36.

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ priartėjo iki 13 taškų, tačiau didesnės intrigos atkurti nesugebėjo (83:70).

Vilniečių gretose rezultatyviausiai žaidė 16 taškų surinkęs Derekas Needhamas bei po 14 pridėję Arnas Butkevičius ir Mindaugas Girdžiūnas.

Antrąjį sezoną iš eilės į „Betsafe–LKL“ finalą patekęs „Rytas“ taip pat užsitikrino ir kitų metų vietą Europos taurės turnyre (pateko tarp 2 stipriausių Lietuvos komandų).

Finalo seriją iki trijų pergalių sostinės krepšininkai pradės antradienį, kai Kaune susigrums su vietos „Žalgiriu“. Finalo rungtynės Vilniuje bus žaidžiamos kitą ketvirtadienį. Bilietus platina Tiketa.

„Rytas“: Derekas Needhamas 16 (5/6 dvit., 1/6 trit.), Mindaugas Girdžiūnas ir Arnas Butkevičius po 14, Eimantas Bendžius 12 (7 atk. kam.), D.J. Seeley ir Arciomas Parachouskis (6 atk. kam., 2/9 dvit.) po 7.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 15, Deividas Gailius (6 atk. kam.) ir Gytis Masiulis (10 atk. kam.) po 10, Džiugas Slavinskas 8, Tomas Delininkaitis (1/5 trit.) ir Lorenzo Williamsas po 7.