Vilniaus „Rytas“ tęsia JBR klubo narysčių prekybą

2021 m. rugsėjo 13 d., 10:00

Vilniaus „Ryto“ JBR klubo narystė 2021/22 m. sezonui

Pandeminė patirtis parodė, kad turime ieškoti būdų kaip išlaikyti kontaktą su savo fanais, kai neturime galimybės su jais susitikti gyvai. Turime ieškoti alternatyvos burti bendruomenę ir palaikyti santykius. Jau nuo šio rudens Vilniaus „Rytas“ transformuoja sezono abonementus į naują alternatyvą – JBR Klubą. Prieš naują sezoną sostinės klubas nori įgyvendinti jau kurį laiką gvildentą projektą ir pakviesti „Ryto“ fanus burtis į Juodai Baltai Raudonų klubą, ir būti visada su klubu, matyti klubo gyvenimą iš arti bei tuo pačiu tapti oficialiais klubo rėmėjais įsigyjant narystę.

Jei tik leis situacija, klubo gyvenimą galėsite sekti iš arti – besilankydami rungtynėse ar klubo organizuojamuose renginiuose, tačiau didelė dalis veiklų vyks ir uždaroje internetinėje fanų grupėje.

id 91172

Priklausomai nuo tipo, klubo narystė suteiks: 

· Turinį, t.y. galimybę fanui tapti kasdienio klubo gyvenimo dalimi, gauti įvairaus ekskliuzyvinio turinio uždaroje fanų grupėje Facebook platformoje.

· Renginius, t.y. turėti pirmenybę dalyvauti klubo organizuojamuose renginiuose.

· Marškinėlius – visi klubo nariai gaus firminius klubo marškinėlius.

· Dovanas, t.y. pagal pasirinktą narystės lygį kas mėnesį gauti įvairias klubo bei jo partnerių dovanas ir ypatingus pasiūlymus.

· Abonementą lankytis Vilniaus „Ryto“, „Perlas Energija“ namų rungtynėse, vykstančiose „Jeep“ ir ASG arenose.

Kad galėtume suteikti klubo teikiamas naudas (marškinėlius, dovanas, pateikti svarbią informaciją), įsigijus narystę prašome Jūsų užpildyti šią anketą: https://bit.ly/JBR-anketa

JBR klubo narysčių tipai ir kainos

Narysčių kainos skirsis priklausomai nuo  gaunamų naudų bei bilieto sektoriaus ASG arenoje. Informaciją apie narysčių teikiamas naudas bei jų palyginimą galite rasti nuotraukose.

· Juoda narystė 109 eurai (114 su fizine kortelė). ASG arenos sektoriai: 101, 105, 109, 113.  

· Balta narystė 164 eurai (169 su fizine kortele). ASG arenos  sektoriai: 102, 103, 104, 110, 111, 112.

· Raudona narystė 219 eurai (224 su fizine kortele) ASG arenos sektoriai: 112 (3-8 eil., 1-12 vietos, 111 (3-8 eil), 110 (3-8 eil. , 101-112 vietos))

Svarbu žinoti:

·  Narysčių su įskaičiuotu sezono bilietu skaičius bus limituotas – tik 1000 vnt.

·  Narystės renginiuose bei rungtynėse atsižvelgiant į Vyriausybės reikalavimus galios tik turint Galimybių pasą.

·  Narystės negrąžinamos ir nebus kompensuojamos, jei pasikeitus pandeminei situacijai nebus galimybės lankytis renginiuose ar rungtynėse, todėl turite tai įsivertinti.

· Narystės kortelė bus virtuali. Gausite elektroninį bilietą, kurį reikės išsisaugoti savo telefone. Norintys gauti fizinę kortelę, turi papildomai ją užsisakyti www.tiketa.lt viešos prekybos metu.

·  „Jeep“ arenoje vykstančioms rungtynėms narystė bus be konkrečių vietų (išskyrus perkantiems Raudonas (199 eur vertės) narystes)

·  ASG arenoje vykstančioms rungtynėms galėsite pasirinkti norimą sektorių, tačiau konkrečias vietas gausite prieš rungtynes atsiimdami bilietus. Tai turime daryti, kad galėtume lanksčiai reaguoti, jei keisis reikalavimai dėl žiūrovų susodinimo renginiuose.

·  JBR klubo narystė galios visoms Vilniaus „Ryto“ LKL bei FIBA Čempionų Lygos reguliaraus sezono bei atkrintamosioms namų rungtynėms ASG bei „Jeep“ arenose.

·  Narystė galios Vilniaus „Perlo Energijos“ reguliaraus sezono bei atkrintamosioms rungtynėms.

·  ASG arenoje bus žaidžiamos FIBA Čempionų lygos susitikimai bei rungtynės su Kauno „Žalgiriu“. „Jeep“ arenoje bus žaidžiamos rungtynės su kitomis LKL komandomis, taip pat NKL rungtynės.

·  Jei nebus žiūrovų ribojimų, vaikai iki 6 metų (imtinai) atėję su suaugusiais bus įleidžiami nemokamai, tačiau negalės užimti papildomos vietos. Vienas suaugęs gali atsivesti vieną vaiką.

·  108 ir 114-115 sektoriai ASG arenoje yra aktyvių sirgalių sektoriai.

JBR klubo narysčių pardavimų etapai

I etapas

Uždara prekyba (nuo 08.11 iki 08.15 imtinai)

- Šiame etape JBR klubo narystes galės įsigyti praėjusio sezono abonementą savininkai.

- Su vienu praėjusio sezono abonementu bus galima įsigyti vieną šio sezono narystę. Vykdant pirkimą Jums reikės suvesti praėjusio sezono abonemento numerį, kuris yra prie barkodo.

- Uždaros prekybos metu JBR narystės kaina bus su 10 eurų nuolaida.  

II etapas

Vieša prekyba (nuo 08.16 iki 09.30)

- JBR klubo narystes galės įsigyti visi aistruoliai, norintys palaikyti „Rytą“ 2021-22 m. sezone.

- Norėdami įsigyti narystę su galimybe rungtynes stebėti pirmoje eilėje (parteryje), rašykite mums sales@rytasvilnius.lt

- Viešos prekybos metu JBR klubo narystės kaina gali keistis. 

PIRKTI NARYSTĘ.

PIRKTI ONLINE NARYSTĘ.

rytasvilnius.lt

atgal