Vilniaus „Rytas“ sostinėje varžysis „Vikinglotto taurės“ turnyre

2021 m. rugpjūčio 30 d., 15:30
Vikinglotto nuotr.

Rugsėjo 6–9 dienomis krepšinio sirgaliai kviečiami į pirmą kartą organizuojamą krepšinio turnyrą „Vikinglotto taurė 2021“, kuriame dalyvaus ir Vilniaus „Rytas“. 

„Šiemet minėdami „Vikinglotto“ dešimtmetį Lietuvoje ir džiaugdamiesi vasario mėnesį laimėtu rekordiniu – 13 milijonų eurų dydžio Aukso puodu, kuris atiteko žaidėjui iš Vilniaus, pakvietėme „Vikinglotto“ grupės šalis dėl laimėjimų susirungti krepšinio aikštelėje“, – sako Turnyrą organizuojantis „Vikinglotto“ vykdomojo komiteto atstovas Lietuvoje, Donatas Kazlauskas.

Turnyro organizatoriai džiaugiasi, kad savo jėgas tarpusavyje išbandys ne tik puikiai žinomi Lietuvos krepšinio klubai bei jų žaidėjai, bet ir dar keturios tarptautinės komandos.

Varžybose dalyvaus dvi Lietuvos komandos: Vilniaus „Rytas“ ir Panevėžio „Lietkabelis“. Iš Estijos atvyks Talino „Kalev“, Latvijai atstovaus Rygos VEF, Belgijai – Ostendės „Filou“, o Švedijai – Norčiopingo „Dolphins“.

„Tikimės, kad šis keturių dienų turnyras, kurio metu pirmą kartą pasirodys prasidedančio krepšinio sezono pilnos komandų sudėtys, sudomins visus, pasiilgusius tarptautinių krepšinio varžybų“, – tiesiogines transliacijas stebėti kviečia D. Kazlauskas. 

VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS:

Rugsėjo 6 d. 16.30 val. susirungs Panevėžio „Lietkabelis“ ir Belgijos „Filou“.

19 val. dėl pergalės kovos Vilniaus „Rytas“ ir Švedijos „Dolphins“.

Rugsėjo 7 d. 16.30 val. Belgijos „Filou“ ir Latvijos VEF.

19 val. Estijos „Kalev“ ir Vilniaus „Rytas“.

Rugsėjo 8 d. 16.30 val. Švedijos „Dolphins“ ir Estijos „Kalev“.

19 val. Latvijos VEF ir Panevėžio „Lietkabelis“.

Rugsėjo 9 d. laukia finalinės kovos:

14 val. dėl 5–6 vietos, 16.30 val. dėl 3–4 vietos.

19 val. vyks kova dėl pirmosios vietos.

Varžybas bus galima stebėti tiek „Jeep“ krepšinio arenoje, Ozo g. 14A, Vilniuje, tiek tiesioginėse transliacijose per „Delfi TV“.

Krepšinio gerbėjai, norintys sirgti už savo komandas arenoje, gali rinktis trijų tipų bilietus: dienos bilieto kaina – 8 eurai. Finalinės dienos bilietas – 10 eurų. Norintiems stebėti visas turnyro varžybas – bilietas kainuoja 25 eurus.  

JBR klubo nariai rungtynes galės stebėti nemokamai, o norintys sostinės ekipą pamatyti gyvai – bilietus gali įsigyti „Tiketa“.

rytasvilnius.lt

atgal