Vilniaus „Rytas“ sezoną baigė trečiose finalo serijos rungtynėse

2019 m. birželio 01 d., 19:10
lkl.lt/BNS nuotr.

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai užbaigė sezoną ir „Betsafe-LKL“ čempionate antrus metus iš eilės pasidabino sidabro medaliais. Paskutinėse finalo serijos rungtynėse Kaune vilniečiai krito rezultatu 92:54 (20:9, 23:11, 33:16, 16:18).

„Rytui“ daugiausia taškų pelnė Martynas Echodas – 17, Arciomas Parachouskis surinko 14, Derekas Needhamas – 10.

Jausdamos kertinių finalo serijos rungtynių įtampą, abi ekipos nuo pirmųjų minučių žaidė nervingai bei itin dažnai klydo. Nerezultatyvus kėlinys pasižymėjo ir efektingais vilniečių blokais, tačiau klampoką ketvirtį sėkmingiau užbaigė „Žalgiris“ (20:9).

Antrajame kėlinyje „Ryto“ žaidėjai strigo Kauno ekipos gynybos gniaužtuose ir žaidimo ritmą pajautusiems žalgiriečiams leido atitolti (43:20).

Po ilgosios pertraukos sostinės ekipai priartėti nepavyko, o lemiamą spurtą surengęs „Žalgiris“ galutinai uždarė intrigą (76:36). Likusiu rungtynių metu „Ryto“ gretose rungtyniavo ir komandos jaunimas, o galutinis rezultatas – 92:54.

Vilniaus „Rytas“ šiame sezone po kelių metų pertraukos pateko į Europos taurės TOP 8 etapą, laimėjo Karaliaus Mindaugo taurę bei antrus metus iš eilės pasidabino LKL sidabro medaliais.

„Rytas“: Martynas Echodas 17, Artsiom Parakhouski 14, Derek Needham 10, Einaras Tubutis 4, Rok Stipčevič 4.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 15, Brandon Davies 13, Aaron White 13, Deon Thompson 10, Marius Grigonis 8, Nate Wolters 8.