Vilniaus „Rytas“ pratęsė bendradarbiavimą su „Affidea“ klinika

2020 m. spalio 06 d., 14:25

Pagrindiniu Vilniaus „Ryto krepšinio komandos sveikatos priežiūros tašku artėjančiame sezone tapo Vilniuje, Konstitucijos prospekte įsikūrusi „Affidea“ klinika. Šioje klinikoje krepšininkų sveikata rūpinsis profesionalus klinikos personalas – šeimos gydytojai ir gydytojai specialistai, čia sportininkams bus atliekami ir laboratoriniai kraujo ir kt. tyrimai. 

Žaidėjų fizinis parengtumas bus testuojamas klinikoje esančioje sporto medicinos, mokslo ir tyrimų laboratorijoje „LTeam LAB“, skirtoje visiems – nuo entuziasto iki profesionalo.

„Affidea“ yra vienas sėkmingiausių platų asmens sveikatos priežiūros paslaugų spektrą teikiančių įstaigų tinklas Lietuvoje. Centruose ir klinikose teikiamos gydytojų konsultacijos, skiepai, instrumentiniai tyrimai – magnetinio rezonanso (MRT), kompiuterinės tomografijos (KT), rentgeno, mamografijos ir ultragarso tyrimai, laboratoriniai tyrimai, sporto medicinos paslaugos ir reabilitacijos paslaugos.

„Su Vilniaus „Ryto“ krepšinio komanda bendradarbiaujame jau ne vienerius metus. Džiaugiamės ne tik sėkmingu bendradarbiavimu, bet ir matoma akivaizdžia abipuse nauda bei tuo, kad galime užtikrinti kokybišką, savalaikę ir operatyvią komandos sportininkų sveikatos priežiūrą!“ – teigia „Affidea Lietuva“ generalinis direktorius Vitalijus Orlovas. 

„Ryto“ vykdantysis direktorius Justas Jankauskas akcentuoja profesionalų ir atsakingą klinikos darbuotojų požiūrį.

„Džiaugiamės pratęsta partneryste su „Affidea“ klinika, kuri profesionaliai ir operatyviai atlieka mūsų krepšininkų sveikatos būklės diagnostiką. Šios klinikos darbuotojų atsakingumas bei malonus priėmimas kaskart mums suteikia tik teigiamas emocijas“, – sako „Ryto“ vykdantysis direktorius.

rytasvilnius.lt

atgal