Vilniaus „Rytas“ pradeda prekybą paskutiniais sezono abonementais

2020 m. rugpjūčio 12 d., 16:50

Vilniaus „Ryto“ klubas pradeda prekybą paskutiniais 500 abonementų, kurie galios „Jeep“ ir „Siemens“ arenose. Pirmumo teisė, įsigyti šiuos abonementus, suteikiama praėjusio sezono narysčių turėtojams, vėliau išankstinėje rezervacijoje užsiregistravusiems aistruoliams. Po savaitės likę abonementai pasirodys viešoje prekyboje. Iš viso bus parduota tik tūkstantis abonementų į rungtynes abiejose arenose, kad, esant reikalui, būtų užtikrintas saugus atstumas tarp aistruolių. Jeigu tik bus galimybė, mes būtinai pasiūlysime dar didesnį abonementų kiekį.

Žaidėjų, trenerių ir visos administracijos vardu, norime padėkoti jau įsigijusiems abonementus ir tai ketinantiems padaryti klubo fanams. Jūs esate neatsiejama klubo dalis, kurios parama mums – labai svarbi. Nekantriai laukiame susitikimo arenoje. Kovokime drauge!

Apie abonementų prekybą:

I etapas (iki 2020-08-17 imtinai): uždara prekyba (turintiems praėjusio sezono abonementą. Kaina yra pateikta su nuolaida. Viešos prekybos metu kaina kils iki 20 proc.).

Norėdami įsigyti kelis abonementus – naudokitės krepšelio funkcija. t.y. išsirinkite vietą, suveskite barkodo numerį, kai būsite paskutiniame žingsnyje, prieš apmokėdami paspauskite mygtuką RINKITĖS DAUGIAU PREKIŲ AR BILIETŲ ir vėl pakartokite visa pirkimo procesą iš naujo.

II etapas (nuo 2020-08-18 iki 08-19): uždara prekyba (naujiems pirkėjams registravusiems iš anksto).

III etapas (nuo 2020-08-20): vieša prekyba.

Sezono abonementus platina „Tiketa“

rytasvilnius.lt

atgal