Vilniaus „Rytas“ pergalingai pradėjo sezoną Europos taurėje

2019 m. spalio 01 d., 21:50
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Pirmojoje Europos taurės dvikovoje Vilniaus „Rytas“ namuose palaužė Krasnodaro „Lokomotiv“ klubą 92:86 (16:23, 40:21, 16:19, 20:23).

Vilniečiai sunkiai pradėjo pirmąjį ketvirtį, bet komandą į priekį vedė kapitonas Eimantas Bendžius, pelnęs 8 taškus ir neleido varžovams atitolti – 16:23.

Antrasis kėlinys  buvo kažkas įspūdingo, kuriame vilniečiai pelnė net 40 taškų. Komandinis žaidimas ir atsiradusios varžovų klaidos leido sostinės ekipai pabėgti į priekį ir susikurti dviženklę persvarą – 56:44.

Trečiajame kėlinyje „Ryto“ puolimas buvo kiek ramesnis, tačiau per paskutines dvi trečiojo ketvirčio minutes komandos kapitonas E. Bendžius vėl smeigė du taiklius tolimus šūvius. Evaldas Kairys paskutinėmis kėlinio sekundėmis pataikė dvitaškį ir sostinės klubas išlaikė solidų pranašumą – 72:63,

Paskutiniajame ketvirtyje varžovai dar bandė kabintis ir sumažinti pranašumą, bet taiklūs baudos metimai rungtynių pabaigoje bei varžovų pražangos ir „Rytas“ šventė pirmąją pergalę Europos taurėje  92:86.

Gynėjai Dovis Bičkauskis ir Tu Holloway kartu išdalino net 15 rezultatyvių perdavimų, o suklydo tik 1 kartą.

Rezultatyviausiai mūsų gretose žaidė kapitonas E. Bendžius pelnęs 27 taškus ir pataikę 6 tolimus metimus. Pako Cruzas pridėjo 16, o Martynas Echodas 14 taškų.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 27 (6/11 trit.), Pako Cruzas 16 (8 atk. kam.), Martynas Echodas 14 (6/10 dvit.), Deividas Sirvydis ir Evaldas Kairys po 9.