Vilniaus „Rytas“ patyrė pralaimėjimą Panevėžyje

2020 m. gruodžio 12 d., 19:20
LKL.lt/BNS nuotr.

Panevėžio „Lietkabelis“ (7-2) šeštadienio vakarą pratęsė pergalingą seriją „Betsafe-LKL“ čempionate. Nenado Čanako auklėtiniai namuose įveikė Vilniaus „Rytą“ (7-5), pagilino sostinės ekipos duobę bei aplenkė ją turnyro lentelėje. „Lietkabelis“ sostinės komandą įveikė rezultatu 78:59 (19:18, 20:10, 21:19, 18:12).

Donaldo Kairio vadovaujamoje „Ryto“ komandoje debiutavo naujokas Ryanas Boatrightas. Amerikietis sužaidė 8 minutes ir pelnė 4 taškus.

Solidžias, kol kas rezultatyviausias savo „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes sužaidė „Ryto“ senegalietis Maurice‘as Ndouras. Viso centras pelnė 25 taškus ir surinko 26 naudingumo balus.

„Lietkabelis“ antrojo kėlinio pabaigoje spurtavo 18:0 ir tokiu būdu iki ilgosios pertraukos susikrovė dviženklį pranašumą (39:28). Trečiajame kėlinyje po Gyčio Masiulio tritaškio panevėžiečių pranašumas išaugo iki 21 taško (53:32). Sostinės ekipa ketvirtajame kėlinyje buvo sumažinusi atsilikimą iki vienženklio (66:57), bet intrigos D. Kairio auklėtiniai grąžinti nebespėjo.

„Rytas“: Maurice'as Ndouras 25 (11/13 dvitaškiai, 8 atk. kam.), Martynas Echodas 12, Lukas Uleckas ir Augustas Marčiulionis po 6.

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis ir Džordže Gagičius po 19, Vytenis Lipkevičius 14.