Vilniaus „Rytas“ patyrė pralaimėjimą Kazanėje

2020 m. vasario 05 d., 20:40
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (2-3) Europos taurės „Top 16“ etapo išvykoje patyrė pralaimėjimą prieš Kazanės „Unics“ (3-2) 69:82 (17:18, 21:24, 12:15, 19:25).

Vilniečiai, po taiklių Pako Cruzo dvitaškių, pradėjo kėlinį 6:2. Ir toliau „Rytą“ į priekį vedė Pako ir po pirmojo ketvirčio „Rytą“ ir „Unics“ skyrė 1 taško skirtumas (17:18).

Antrajame ketvirtyje sostinės komandoje prie ekipos lyderių prisijungė ir Cameronas Bairstow, kuris realizavo dvitaškį, bet „Rytas“ turėjo 5 taškų deficitą (28:33). Mindaugas Girdžiūnas, likus 30 sekundžių iki pirmosios pusės pabaigos smeigia taiklų tritaškį ir antrasis ketvirtis baigiasi rezultatu – 38:42.

Kazanės krepšininkų klaidomis pasinaudojęs „Rytas“ pelnė 4 taškus be atsako (42:48). Ir toliau klydę „Unics“ žaidėjai leido vilniečiams dar labiau priartėti (49:53). Po trečiojo kėlinio „Rytui“ dar labiau priartėti nepavyko (50:57).

Paskutiniajame kėlinyje vilniečiai labiau varžovų prisivyti ir vilniečiai patyrė pralaimėjimą prieš Kazanės „Unics“  krepšininkus 69:82.

„Rytas“: Cameronas Bairstow ir Pako Cruzas – po 14, Tu Holloway ir Eimantas Bendžius – po 11, Evaldas Kairys 7.