Vilniaus „Rytas“ patyrė pirmąją nesėkmę namuose

2020 m. spalio 25 d., 19:55
Roko Lukoševičiaus nuotr.

„Betsafe-LKL“ čempionate sekmadienį įvyko ilgai laukta stipriausių Lietuvos klubų akistata. Galingai startavęs Vilniaus „Rytas“ (6-1) namuose nusileido principiniam varžovui Kauno „Žalgiriui“ (5-1).

Donaldo Kairio auklėtiniai namuose patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą – 72:84 (24:16, 18:18, 10:28, 20:22). „Rytui“ 18 taškų surinko Demetrius Jacksonas.

Susitikimą gerokai sėkmingiau pradėjo savų sirgalių palaikoma sostinės ekipa, kuri be atsako pelnė pirmuosius dešimt taškų, o sužaidus 9 minutes buvo priekyje 22:7.

Šalto dušo pabudinti „Žalgirio“ krepšininkai dar iki pirmojo ketvirčio pabaigos prisivijo 16:22, tačiau antro kėlinio pradžioje „Rytas“ atstatė dviženklę persvarą 27:16.

Paskutiniajame kėlinyje „Rytas“ intrigos nebeatkūrė. Sužaidus 33 minutes kauniečiai įgijo rekordinę persvarą 70:56, o likęs laikas buvo tik formalumas.

Mačo pabaiga užsitęsė dėl nedidelio susistumdymo. Thomasas Walkupas paskutinę „Ryto“ ataką stabdė nesportine pražanga, o ant jo supykęs Dovis Bičkauskis atsakė stumtelėjimu į nugarą.

Už emocijų proveržį nesportinės pražangos buvo skirtos abiem krepšininkams.

„Žalgiris“ pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (23-30).

„Rytas“: Demetriusas Jacksonas 18, Mindaugas Girdžiūnas 15, Kristjanas Kitsingas 10, Chrisas McCollough 8.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 13, Augustine‘as Rubitas ir Lukas Lekavičius po 12, Joffrey Lauvergne 11 (6 atk. kam.).