Vilniaus „Rytas“ patyrė pirmąją nesėkmę „Betsafe-LKL“ čempionate

2018 m. spalio 07 d., 19:30

Beveik sausakimšoje „Siemens“ arenoje žaidęs Vilniaus „Rytas“ (3-1) patyrė nesėkmę mače su Kauno „Žalgiriu“ (5-0). Po pirmųjų trijų kėlinių 11 taškų pranašumą turėję vilniečiai pralaimėjo rezultatu 69:76 (16:23, 26:18, 21:11, 6:24).

Vilniaus „Rytas“ rungtynėse įsibėgėjo sunkiai, nes kauniečiai mačą pradėjo laimėta atkarpa 10:2. Tiesa, sostinės komanda išlygino žaidimą, bet po pirmųjų 10 minučių varžovams nusileido 16:23.

Antrojo ketvirčio viduryje vilniečiai patikimos gynybos dėka priartėjo prie varžovų per tašką, o atlaikę kauniečių spurtą kėlinio pabaigoje sugebėjo persverti rezultatą ir į didžiąją pertrauką keliauti turint vieno taško pranašumą (42:41).

Trečiajame kėlinuke „Rytas“ surengė spurtą, o po D.J.Seeley bei D.Sirvydžio tritaškių išsiveržė į priekį 61:48. Patikimai kėlinio pabaigą sužaidę vilniečiai prieš lemiamą ketvirtį turėjo 11 taškų pranašumą. Per lemiamas 10 minučių įgytos persvaros išlaikyti nepavyko, o keletas blogų sprendimų vilniečių žaidime lėmė „Žalgirio“ pergalę.

„Rytas“: D.J.Seeley 22 (6 atk. kam, 4 rez. perd.), D.Suttonas 8 (8 atk. kam.), M.Normantas 7, D.Sirvydis, M.Echodas, M.Girdžiūnas ir A.Butkevičius po 6.