Vilniaus „Rytas“ patyrė nesėkmę Kėdainiuose

2021 m. gegužės 08 d., 19:25
Tomo Kuktos nuotr.

„Betsafe-LKL“ čempionate šeštadienį nemenką staigmeną pateikė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (10-25) krepšininkai. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 91:82 (24:19, 16:21, 32:22, 19:20) palaužė be Arno Butkevičiaus, Andrew Goudelocko ir Martyno Echodo rungtyniavusią Vilniaus „Ryto“ (27-8) ekipą.

Nei vieniems, nei kitiems šios rungtynės turnyrinės lentelės prasme nieko nelėmė. Kiek anksčiau tapo aišku, kad „Rytas“ užims antrąją vietą, o „Nevėžis-Optibet“ liks paskutinėje pozicijoje. Vilniečiams reguliariajame sezone liko rungtynės išvykoje su Panevėžio „Lietkabeliu“, o kėdainiečiai savo sezoną pabaigs maču namie su „Šiauliais“.

Abu šių ekipų mačus sostinėje laimėjo vilniečiai.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai – prabėgus penkioms minutėms, jie pirmavo 12:8. Panašų pranašumą jie išsaugojo ir iki kėlinio pabaigos – 24:19.

Antrajame ketvirtyje kėdainiečiai ir toliau laikėsi įsikabinę į trapią 4 taškų persvarą – 33:29. Vis tik pirmosios rungtynių dalies pabaigoje „Rytas“ pasivijo priešininkus – 40:40.

Po pertraukos komandos žengė koja kojon, o įpusėjus trečiajam kėliniui „Nevėžis-Optibet“ nežymiai laikėsi priekyje – 56:54. Tuomet kėdainiečiai sužaidė sėkmingą atkarpą ir lemiamą ketvirtį pasitiko pirmaudami jau dviženkliu skirtumu 72:62.

Pradėjus tiksėti paskutiniosioms dešimt minučių, sostinės krepšininkams nepavyko sumažinti savo atsilikimo – 71:81. Nepaisant „Ryto“ bandymų spurtuoti, šeimininkai pergalės iš rankų jau nebepaleido. Jie triumfavo 91:82.

„Rytas“: Ivanas Buva 25 (15 atk. kam., 26 naud. bal.), Gytis Radzevičius 17 (7 atk. kam., 27 naud. bal.), Dovis Bičkauskis 16 (4/5 trit., 19 naud. bal.), Mindaugas Girdžiūnas 10.

„Nevėžis-Optibet“: Sedrickas Barefieldas 25 (5/1 trit.), J. Kazakauskas 21 (4/5 trit., 18 atk. kam., 8 rez. perd., 6 išpr. praž., 44 naud. bal.), Domantas Vilys 12.