Vilniaus „Rytas“ patyrė apmaudžią nesėkmę Monake

2019 m. sausio 09 d., 22:37
R.Vyšniausko nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (1-1) patyrė pirmąją nesėkmę Europos taurės turnyro TOP-16 etape. Vilniečiai išvykoje nusileido „AS MONACO“ (1-1) 70:75 (21:15, 11:15, 19:17, 19:28).

Rungtynės prasidėjo gana rezultatyviai. Pirmieji įsiveržė vilniečiai, tačiau namų komanda greitai atsakė trijomis rezultatyviomis atakomis ir dvigubai padidino savo persvarą (8:4). Po kelių „AS MONACO“ sėkmingų atakų, Vilniaus „Rytas“ sugrįžo į žaidimą ir po efektyvaus D. Suttono dėjimo persverė rezultatą (16:13). Vilniečiai surengia dar dvi rezultatyvias atakas ir laimi atkarpą (17:2). Paskutinę minutę nei vienai komandai nepavykus pasižymėti, kėlinys baigiasi. Vilniečiai pirmauja (21:15).

Antrajį kėlinį komandos pradeda apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis. Po Y. Ouattara taiklių baudos metimų, namų komanda grėsmingai priartėja (23:21). A. Butkevičius ir D. J. Seeley pataiko iš dviejų taškų zonos (27:21). D. Suttonas įmetą vieną baudos metimą ir dar prideda du taškus, nutraukdamas taškų badą (30:23). „AS MONACO“ komanda surengia dvi greitas rezultatyvias atakas ir mažina taškų persvarą (30:27). D. Suttonas nerezultatyvų antrąjį kėlinį užbaigia taikliu mėtimu iš po krepšio ir „Rytas“ į didžiąją pertrauką keliauja turėdami minimalią persvarą (32:30).

Trečiasis kėlinys prasideda D. J. Seeley ir D. Sirvydžio taikliais dvitaškiais metimais. Priešininkų komanda atsako tritaškiu metimu (36:33). „AS Monaco“ komanda laimi atkarpą (13:2) ir po ilgos pertraukos išsiveržia į priekį (43:38). Į varžovų spurtą „Rytas“ atsako ne ką prastesniu (13:4) ir laimi trečiajį kėlinį (19:17), didindami persvarą iki 4 taškų (51:47).

Paskutinis rungtynių ketvirtis prasideda efektyviu M. Echodo metimu. Į jį tuoj pat griausmingu dėjimu atsako E. Buckneris (55:49). Varžovai įmeta dar penkis taškus be atsako ir mažina persvarą iki 1 taško (55:54). M. Echodas sužaidžia puikią atkarpą, įmesdamas penkis taškus iš eilės, tačiau varžovai nenusileidžia ir persvara išlieka minimali (60:58). G. Jonesas įmeta antrąjį „Monaco“ tritaškį ir persveria rezultatą (65:62), tačiau D. J. Seeley atsako tuo pačiu (65:65). D. Needhamas smeigia dvitaškį ir išveda „AS Monaco“ į priekį (71:69). Vilniečiams nepavyksta užpulti ir „AS Monaco“ švenčia pirmąją pergalę Europos taurės turnyro TOP-16 etape. (75:70).

„Rytas“: Martynas Echodas 13 (5 atk. kam.) , Dominique’as Suttonas 12 (7 atk. kam.), Rokas Stipcevičius 11 (6/6 baudos)

„AS MONACO“: Elmedinas Kikanovičius 15 (6/9 dvit.), Jarrodas Jonesas 15, Geraldas Robinsonas 14.