Vilniaus „Rytas“ patyrė antrąjį pralaimėjimą „Betsafe–LKL“ čempionate

2019 m. lapkričio 09 d., 19:00
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (6-2) po atkaklios kovos išvykoje nusileido Kėdainių „Nevėžiui“ (3-6) 65:68 (20:13, 15:19, 15:18, 15:18).

Sostinės ekpą pirmajame kėlinį į priekį vedė Cameronas Bairstow, pelnęs 8 taškus ir „Rytas“ ketvirtį baigė 20-13.

Antrajame ketvirtyje Kėdainių ekipa priartėjo, bet sudėtingas Tu Holloway dvitaškis su pražanga uždarė pirmąją pusę 35-32

Antrojoje rungtynių pusėje kova vyko taškas į tašką ir rezultatas, pasibaigus trečiajam kėliniui tapo lygus (48:48).

Rungtynių pabaigoje Tu Holloway sušvilpta nesportinė pražanga ir taiklūs „Nevėžio“ baudų metimai įveikė „Rytą“ 65:68.

Vilniečių gretose naudingiausiai žaidė aukštaūgis Evaldas Kairys, pelnęs 15 taškų, atkovojęs 13 kamuolių ir išprovokavęs net 7 varžovų pražangas.

„Rytas“: Evaldas Kairys 15 (13 atk. kam., 25 naud. bal.), Cameronas Bairstow 10, Tu Holloway 8.