Vilniaus „Rytas“ kviečia savo fanus į Rajonų kovas

2021 m. balandžio 20 d., 12:50
rytasvilnius.lt nuotr.

Vilniaus „Rytas“ ir toliau kviečia vilniečius padėti išsiaiškinti, kuriame sostinės rajone komanda turi daugiausiai fanų ir kviečia į rajonų kovas, kurios vyks klubo Facebook ir Instagram platformose atkrintamųjų varžybų principu.

Gegužės 2 d. pasibaigė pirmasis kovų etapas, kuriame dalyvavo 23 Vilniaus mikrorajonai ir Vilniaus rajonas. Po pirmojo etapo toliau kovas tęsia: Lazdynai, Žirmūnai, Antakalnis, Justiniškės, Šeškinė, Fabijoniškės, Pašilaičiai ir Vilniaus rajonas.

Jau nuo gegužės 5 d. šie rajonai susikaus ketvirtfinalyje, po kurio lauks kovos pusfinalyje ir finale, kur su Jūsų pagalba išsiaiškinsime, kuriame Vilniaus rajone gyvena daugiausia „Ryto“ fanų.

Rajonų kovas palaiko mūsų draugai sušių restoranai shke3, kurie turi net 4 sušių restoranus Vilniaus mieste. Užsisakyti sušių.

Dalyvauti Rajonų kovose labai paprasta:

● Sekite kovas mūsų Facebook ir Instagram paskyrose.

● Balsuokite už rajoną, kuriame gyvenate.

● Kviesti savo bičiulius, draugus, kolegas ir artimuosius balsuoti už savo rajoną, nes į kitus etapus pateks daugiausiai fanų balsų surinkę rajonai.

Fanus kovoti kviečiame pasipuošus firminiais „Tavo Rytas“ marškinėliais, ant kurių užrašysime Jūsų rajono pavadinimą ir kuriems dovanojame 20% nuolaidą, o nugalėjęs rajonas galės užsidirbti net 50% nuolaidą. Pirkti marškinėlius.

Kad kovos būtų įdomesnės, kiekviename etape Jūsų laukia įvairūs klubo beishke2 prizai: suši padėklai, kamuoliai, komandos nuotraukos ar marškinėliai su parašais ir daugybė kitų prizų.

Ketvirtfinalio kovų prizai – 48 sušių rinkinys, firminis „Ryto“ kamuolys, marškinėliai su parašais ir apranga.

Tai kuriame rajone „Rytas“ turi daugiausiai fanų, vilniečiai?

RK2Map updated2

rytasvilnius.lt

atgal