Vilniaus „Rytas“ išvykoje patiesė Krasnodaro „Lokomotiv Kuban“

2019 m. lapkričio 05 d., 20:00
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Rytas“ išvykoje po sunkios kovos antrąkart šiame sezone nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv 87:82 (25:20, 23:19, 17:19, 24:22).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo „Lokomotiv Kuban“ taškais, bet Camerono Bairstow keturi taiklūs baudų metimai varžovams pabėgti neleido (5:4).

Nuo suolo pakilęs Dovis Bičkauskis du kartus pelnė taškus atsikovojęs kamuolį puolime ir rezultatas tapo lygus – 17:17.

Po E. Bendžiaus taiklaus tritaškio „Rytas“ atsiplėšia nuo varžovų ir kėlinį baigia turėdamas solidų pranašumą – 25:20.

Antrajame kėlinyje A. Butkevičius įspūdingai atsikovojęs kamuolį puolime ir didina sostinės ekipos pranašumą iki 6 taškų (30:24).

Evaldas Kairys sėkmingai pelno 6 taškus iš eilės ir pirmoje pusėje „Rytas“ išlaiko 1 taško pranašumą – 44:43.

Antrąją rungtynių pusėje pirmasis taškais pasižymėjo Evaldas Kairys. Tritaškį pridėjo Pako Cruzas ir vilniečiai padidino savo pranašumą (49:46).

E. Bendžius trečią ketvirtį užbaigia paskutinėmis sekundėmis įmesdamas taiklų dvitaškį (63:60)

Paskutiniame kėlinyje kova vyko iki paskutinės sekundės. Energiją ir didelį norą gale parodę vilniečiai šventė pergalę Krasnodare – 87:82.

„Rytas“: Evaldas Kairys 16 (8/8 dvit., 6 atk. kam.), Eimantas Bendžius 12, Pako Cruzas 11, Arnas Butkevičius 10 (7 išprov. praž., 24 naud. bal.), Cameronas Bairstow 9 (5 atk. kam.).