Vilniaus „Rytas“ išvykoje nusileido Kauno „Žalgiriui“

2019 m. gruodžio 08 d., 19:25
LKL.lt/BNS nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (8/5) „Betsafe–LKL“ čempionate išvykos rungtynėse nepasipriešino Kauno „Žalgirio“ ekipai (13/0) 72:78 (27:19, 15:18, 20:26, 10:15).

Vilniaus  „Rytas“ sėkmingai pradėjo rungtynių pradžią ir po taiklių Martyno Echodo metimų iš vidutinio nuotolio susikūrė 5 taškų pranašumą (12:6).

Sostinės ekipa pirmame ketvirtyje didina savo pranašumą ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 27:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo klampiu abiejų ekipų žaidimu ir praėjus trims antrojo ketvirčio minutėms „Rytas“ savo pranašumą padidino iki dviženklio (32:22).

Pasibaigus pirmajai rungtynių pusei M. Echodas ir E. Bendžius pelnė po 9 taškus ir vilniečiai išlieka priekyje – 42:37.

Trečiasis kėlinys prasidėjo rezultatyviomis abiejų komandų atakomis, tačiau likus 4 minutėms iki kėlinio pabaigos sostinės ekipos persvara nepasikeitė (58:53).

Baigiantis trečiajam ketvirčiui kauniečiai sumažino savo atsilikimą ir po trijų kėlinių „Rytas“ jau atsiliko vienu tašku – 62:63.

Ketvirtasis kėlinys abiems komandoms  buvo labai nerezultatyvus. Vilniečiai bandė laikytis iki galo, bet po sunkios kovos išvykoje patyrė pralaimėjimą 72:78.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 17, Terrellas Holloway 10, Martynas Echodas 9.