Vilniaus „Rytas“ išvykoje nusileido Belgrado „Partizan NIS“

2019 m. lapkričio 20 d., 23:09
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (3/5) išvykoje patyrė pralaimėjimą Belgrado „Partizan NIS“ (6/2) klubui 81:86 (21:23, 19:23, 17:22, 24:18). Rungtynių pabaigoje vilniečiai pademonstravo charakterį ir bandė atsitiesti, tačiau varžovai savo pranašumo neiššvaistė.

Pako Cruzas rungtynes pradėjo perimdamas kamuolį bei pelnydamas lengvus taškus greitajame puolime. Cameronas Bairstow išprovokavo varžovų pražangą puolime, po kurios pataikė metimą iš vidutinio nuotolio bei išvedė „Ryto“ komandą į priekį 6:4. Po nuostabaus Pako Cruzo perdavimo, Martynas Echodas pataikė į krepšį nenusileisdamas ant žemės.

Įpusėjus kėliniui, varžovai jau buvo išnaudoję pražangų limitą. Suklaidinęs visą „Partizan“ ekipą, Eimantas Bendžius pelnė 2 taškus, po kurių Belgrado komandos treneris paprašė minutės pertraukėlės 17:12. Po kelių akimirkų Eimantas Bendžius drebino varžovų krepšį galingu dėjimu. Pasibaigus pirmajam kėliniui 21:23 pirmavo Belgrado komanda.

Po sunkios antrojo kėlinio pradžios, Dainius Adomaitis paprašė minutės pertraukėlės, po kurios Deividas Sirvydis smeigė taiklų tolimą metimą. Kėlinio pirmoje pusėje abi komandos kelias minutes nepelnė nė taško. Vilniečiai spurtavo 8-0 ir sumažino savo atsilikimą iki minimumo. Evaldas Kairys pataikė metimą su varžovų pražanga. Tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms, Dovis Bičkauskis pataikė metimą iš toli. Rezultatas po dviejų kėlinių buvo 40:46.

Trečiąjį kėlinį „Rytas“ pradėjo spurtuodami 5-0. Pako Cruzas pataikė sudėtingą metimą su varžovų pražangą bei realizavęs baudos metimą, sumažino atsilikimą iki 2 taškų 53:51. Kėlinio antroje pusėje Evaldas Kairys prasižengė ketvirtąjį kartą, jį pakeitė Marekas Blaževičius. Nuaidėjus trečiojo kėlinio finalinei sirenai, „Rytas“ turėjo 11 taškų deficitą 57:68.

Po gero Tu Holloway perdavimo, Evaldas Kairys sudrebino varžovų krepšį galingu dėjimu. Sekančioje atakoje Eimantas Bendžius išprovokavo varžovų pražangą metimo metu bei realizavo abu baudų metimus 61:75. Martynas Echodas, atkovojęs kamuolį puolime, pelnė 2 taškus ir sumažino savo komandos atsilikimą 72:79. Belgrado komanda prametė abu baudų metimus ir kitoje aikštės pusėje Deividas Sirvydis pataikė labai svarbų tritaškį. Nepaisant Vilniaus „Ryto“ pastangų, vilniečiai patyrė pralaimėjimą 81:86.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 15 (8/8 baud. met.), Deividas Sirvydis 11 (3 atk. kam.), Evaldas Kairys 8 (4/5 dvit. met.)