Vilniaus „Rytas“ iškovojo svarbią pergalę prieš Monako ekipą

2020 m. sausio 22 d., 21:08
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Gausiai Europos taurės dvikovoje fanų palaikomas Vilniaus „Rytas“ namuose nugalėjo Monako „As Basket“ ekipą 80:75 (15:10, 18:19, 25:24, 22:20).

Pirmajį kėlinį vilniečiai pradėjo bombarduodami Monako krepšį tolimais metimais ir pasibaigus pirmajam kėliniui susikrovė  5 taškų pranašumą (15:10).

Antrasis kėlinys buvo kiek rezultatyvesnis abiejoms komandoms. Po sunkios bei lygios komandų kovos šį kėlinį vienu tašku laimėjo Monako komanda, bet vilniečiai vis tiek išliko priekyje – 33:31.

Pako Cruzas sukūrė pirmuosius sostinės klubo taškus trečiajame kėlinį, vėliau sekė dar ir komandos draugų taiklūs tolimi metimai. Paskutiniąją ataką varžovų gynėjas Norisas Cole’as įsmeigė sudėtingą tolimą metimą, bet „Rytas“ pasibaigus trečiajam kėliniui pirmavo 3 taškais (58:55).

Ketvirtajame kėlinyje viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Tačiau po įspūdingų Eimanto Bendžiaus bei Arno Butkevičiaus tritaškių vilniečiai šventė pergalę 80:75.

„Rytas“: Tu Holloway 13, Pako Cruzas 12, Arnas Butkevičius (6 rez. perd.) ir Deividas Sirvydis (3/5 trit. met.) – po 11.