Vilniaus „Rytas“ – bendruomeniškiausia „Betsafe-LKL“ komanda

2024 m. birželio 06 d., 16:39
rytasvilnius.lt nuotr.

Lietuvos krepšinio lyga („Betsafe-LKL“) kartu su parduotuvių tinklu „Rimi“ šiemet rinko bendruomeniškiausią lygos komandą.

Klubai teikė paraiškas, kuriose įvairiai pristatė sezono metu vykdytas veiklas, socialines akcijas ir iniciatyvas. Surinktą informaciją vertino LKL bei apdovanojimą įsteigusio „Rimi“ sudaryta komisija, išrinkusi laureatus.

„Aistra krepšiniui vienija daugelį mūsų. Ypač kai žaidžia mūsų miesto ar nacionalinė rinktinė, kai sergame už juos. Tai vienija mus. O neretai krepšinio žvaigždės – autoritetai, kurių pavyzdžiu norime sekti.

Todėl, išties, labai smagu, kuomet krepšinio komandos puoselėja savo bendruomenes ir nuolat dalinasi gerumu su aplink esančiais. Tai daro ir RIMI jau daugelį metų – ne tik siekiame, kad aplink esantiems būtų lengviau, bet ir norime įkvėpti kitus pokyčiams. Todėl Bendruomeniškiausio klubo titulas labai svarbus.

Tai reiškia, jog šios komandos žaidėjai kovoja ne tik už savo komandą, o už visą miestą – visus bendruomenės narius.“, – sakė RIMI Lietuva generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius.

Bendruomeniškiausio klubo apdovanojimas atiteko Vilniaus „Ryto“ ekipai, siekusiai atkreipti dėmesį į visuomenei aktualias socialines problemas, padėti žmonėms, kuriems labiausiai reikia pagalbos bei išreikšti klubo bei miesto bendruomenės palaikymą žmonėms, neturintiems vienodų sąlygų integruotis į visuomenę. Šiuos tikslus apėmė „Together Against All“ kampanija ir kone kiekvieną mėnesį jos rėmuose vykę projektai.

„Prieš sezono pradžią paskelbtas bendruomeniškiausio klubo konkursas sulaukė ypač didelio daugelio „Betsafe-LKL“ klubų dėmesio. Džiaugiamės aktyviu klubų įsitraukimu ir noru įvairiomis socialinėmis akcijomis ir veiklomis didinti savo aistruolių gretas, įtraukiant įvairių socialinių grupių žmones.

Dėkojame visiems klubams, kurie kūrė naujas idėjas ir dėjo pastangas, krepšinio dėka, kviesti savo miestų bendruomenes bendroms veiklos.

Sveikiname prizininkus ir nugalėtojus – visų indėlis yra labai svarbus ir vertingas. Sveikiname Vilniaus „Ryto“ klubą, iškovojusį bendruomeniškiausio klubo auksinį apdovanojimą – „Ryto“ klubo kūribiškumas ir drąsa, organizuojant įvairias veiklas visuomenei itin jautriomis temomis, kurios kartais išties yra drąsios, yra puikus stiprios ir pilietiškos organizacijos pavyzdys“, – sakė LKL generalinė direktorė Rasa Liuimienė.

lkl.lt

atgal