Vilniaus „Rytas“ 2018-uosius baigė pergale namuose prieš Pasvalio ekipą

2018 m. gruodžio 29 d., 19:20
R.Vyšniausko nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (12-4) iškovojo nelengvą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Sostinės komanda įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-9) ekipą 89:82 (23:21, 23:27, 23:15, 20:19).

Rungtynes puikiai pradėjo „Ryto“ legionieriai – per pirmąją kėlinio pusę Artiomas Parachovskis pelnė 6 taškus, D.J. Seeley pridėjo 4, Rokas Stipčevičius įmetė tritaškį bei dvitaškį ir vilniečiai išsiveržė į priekį 16:5. Tiesa, užtikrintai kėlinio pabaigti nepavyko, nes vilniečiai pradėjo klysti gynyboje, o tuo pasinaudoję svečiai iš Pasvalio sumažino skirtumą iki dviejų aidint kėlinio sirenai (23:21).

Antrame ketvirtyje „Rytas“ niekaip nesulaikė tritaškius be klaidų metusio Dagoberto Pena'os (4/4), kurio dėka Pasvalio ekipa išsiveržė į priekį 31:36. Vilniaus ekipa dėjo visas pastangas, kad persvertų rezultatą, tačiau į didžiąją keliavo atsilikdama dviem taškais (46:48).

Po didžiosios pertraukos tarp komandų ir toliau vyko apylygė bei kieta kova, o puikaus R.Stipčevičiaus bei Martyno Echodo dėka prieš lemiamą kėlinį „Rytas“ buvo priekyje 69:63.

Didžiąją dalį ketvirtojo ketvirčio Vilniaus ekipa išsaugojo dviženklį pranašumą ir neprisileido „Pieno žvaigždžių“ komandos. Pergalę užtvirtino Eimanto Bendžiaus tritaškis, kuris likus mažiau nei minutei leido sostinės ekipai išsiveržti į priekį 10 taškų skirtumu (89:79).

„Rytas“: R.Stipčevičius 16 (4/6 trit., 5 rez. perd.), D.J.Seeley (5 rez. perd.) ir M.Echodas po 14, A.Butkevičius 13 (6 atk. kam., 2 per. kam.), A.Parachovskis 12, E.Bendžius 9.

„Pieno žvaigždės“: J.Threattas 21, D.Pena 17.

Kitas rungtynes Vilniaus „Rytas“ žais jau šį trečiadienį „Siemens“ arenoje. Sostinės komanda priims Belgrado „Partizan“ ekipą, o šia akistata pradės Europos taurės TOP-16 etapą. Bilietai – „Tiketoje“.