Vilniaus „Perlas“ pralaimėjo Marijampolėje

2020 m. kovo 07 d., 19:00
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ namuose 101:71 (17:20, 26:14, 30:23, 28:14) pranoko Vilniaus „Perlo“ (15-23) krepšininkus.

Šeimininkai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Martynas Zigmantavičius bei Šarūnas Beniušis surinko po keturis taškus paeiliui, Žygimantas Šimonis ir Aurimas Kieža realizavo po dvitaškį, o atkarpą 14:3 laimėjusi „Sūduva-Mantinga“ įgijo dviženklę persvarą – 43:32.

Po ilgosios pertraukas Jokūbas Rubinas smeigė tritaškį ir sumažino „Perlo“ atsilikimą iki 6 taškų (45:51), tačiau tuomet kur kas sėkmingesne atkarpa atsakė „Sūduva-Mantinga“.

Tomas Galeckas pataikė dvitaškį, A. Kieža surinko 5 taškus paeiliui, Edvinas Jezukevičius realizavo baudas, Jonas Zakas pridėjo tritaškį bei dvitaškį, o „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 22:9 ir įgijo 19 taškų pranašumą – 73:54.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu „Sūduva-Mantinga“ įsirašė pergalę.

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 18 (7/11 dvit., 9 atk. kam.), Jokūbas Rubinas 16 (5/7 dvit.), Augustas Marčiulionis 8.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 18 (7/8 dvit., 8 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 14 (3/5 dvit.), Aurimas Kieža (3/7 dvit.) ir Tomas Galeckas (5/7 dvit.) po 11.