Vilniaus meras apie permainas „Lietuvos ryto“ komandoje: „Rezultatai – puikūs“

2018 m. sausio 29 d., 10:00

Vilniaus meras buvo vienas iš daugybės tūkstančių „Siemens“ arenoje susirinkusių žmonių, kurie norėjo ne tik pajusti dar vieną karštą krepšinio vakarą sostinėje, bet ir pasveikinti Eurolygos atrankos turnyrą laimėjusius Vilniaus „Lietuvos ryto“ jaunimo krepšininkus. Remigijus Šimašius prisipažino, kad yra patenkintas procesu, kuris vyksta sostinės krepšinio organizacijoje.

Vilniaus meras džiaugiasi, kad Eurolygos finaliniame turnyre Belgrade Lietuva turės savo atstovus ir tai bus talentingiausi Vilniaus krepšininkai.

„Ši pergalė buvo labai svarbi. Kai skyrėme finansavimą Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai daug kalbėjome, kad būtų augimo perspektyvos vaikams ir jaunuoliams ateiti į pagrindinę komandą, – stebėdamas Europos taurės rungtynes kalbėjo R.Šimašius.

Tai štai, matome rezultatus. Labai svarbu, kad ta jėga kyla iš apačios ir duos mums vis gražesnį krepšinį šioje didžiojoje Vilniaus arenoje.“

Vilniaus merui pritarė ir vienas „Lietuvos ryto“ komandos vadovų Linas Kleiza. Jis yra įsitikinęs, kad jaunimo programa sostinės krepšinio fanus dar tik pradeda džiuginti.

„Pergalė tikrai buvo labai smagi. Matome, kad Vilnius turi tikrai gero jaunimo. Ir ne tik Lietuvos mastu, bet ir visos Europos mastu, – kalbėjo L.Kleiza. – Ir tai labai pasimatė. Turime ne tik gerą komandą, bet ir individualiai labai gerų talentų. Tai nuteikia labai optimistiškai. Svarbu, kad vaikai įdėtų labai daug darbo einant į priekį. Mes pasirūpinsim, kad jie turėtų visas sąlygas tai padaryti. Ir tada reikia ne tik Kaune, bet ir Belgrade laimėti.”

Daugelis krepšinio specialistų „Lietuvos ryto“ aistruolių prisipažino, kad jaučia teigiamas permainas sostinės krepšinyje. Jiems pritaria ir sostinės meras.

„Rezultatai yra puikūs. Nereikia sakyti, kad jie neblogi, jie yra puikūs. Ir vyrų komandoje. Mes matome gerą žaidimą, būna sėkmių ir nesėkmių, bet iš principo, jis džiugina, jis telkia, o to labiausiai ir reikia iš krepšinio, kad jis džiugintų, telktų ir užvestų.“ – kalbėjo Vilniaus meras R.Šimašius.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda ateinantį trečiadienį žais lemiamas Europos taurės rungtynes išvykoje su Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkais. Rimo Kurtinaičio auklėtiniams reikalinga pergalė bent jau trijų taškų skirtumu.

Vasario 7 dieną „Lietuvos rytas“ paskutines Top-16 etapo rungtynes žais namie su galinguoju Miuncheno „Bayern“, kuris šį sezoną laikomas realiausiu pretendentu laimėti Europos taurę ir iškovoti kelialapį į Eurolygą.

bcvilnius.lt

atgal