Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas laimėjo atkaklų mūšį Utenoje

2017 m. rugsėjo 23 d., 20:07
R.Vyšniauskas nuotr.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę paeiliui LKL pirmenybėse. Utenoje apsilankiusi sostinės komanda atkakliame mūšyje palaužė vietos „Juventus“ 82:75 (21:17, 19:25, 25:19, 17:15).

Vilniečiai pirmąsias savo išvykos rungtynes naujajame LKL sezone pradėjo sunkiai. „Juventus“ žaidėjai mačą pradėjo atkarpa 11:2, tačiau minutės pertraukėlės paprašęs Rimas Kurtinaitis įkvėpė savo komandą atsakomajam šturmui. „Lietuvos rytas“ sugebėjo ne tik pavyti varžovus, bet ir laimėti pirmąjį kėlinį.

Antrojo ketvirčio pradžioje vilniečiai buvo perėmę rungtynių iniciatyvą į savo rankas ir pirmavo septynių taškų skirtumu, tačiau stipriai kėlinį pabaigę „Juventus“ krepšininkai į didžiąją pertrauką keliavo turėdami nedidelį pranašumą (42:40).

Antrosios rungtynių pusės pradžioje „Lietuvos ryto“ krepšininkai pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje dar sykį gerai sužaidusi „Juventus“ ekipa prieš lemiamą ketvirtį jau nuo vilniečių atsiliko tik 4 taškais.

Lemiamas 10 minučių sostinės komanda su uteniškiais ir toliau kovėsi taškas į tašką, bet puikus C.Kramerio dirigavimas komandai puolime bei nuostabus Martyno Echodo pasirodymas lemiamomis akimirkomis nulėmė „Lietuvos ryto“ pergalę.

„Utenoje niekam nėra lengva žaisti, ne tik mums. Šiemet „Juventus“ komanda yra gerai sukomplektuota. Tokios rungtynės uteniškiams yra tarsi finalas, nes jie nori įkąsti lyderiams, - po rungtynių kalbėjo Vilniaus klubo vyr. treneris Rimas Kurtinaitis. - Tuo tarpu mes toliau intensyviai treniruojamės ir nesiruošiame konkrečioms rungtynėms, nes sezonas dar tik prasideda. Stengiamės orientuotis į Europos taurę.“

„Buvo tikrai sunkios rungtynės. Dar nesame įgavę norimos sportinės formos, svarbu, kad laimėjome ir toliau taisysime savo klaidas, - teigė „Lietuvos ryto“ puolėjas Rokas Giedraitis. - Martynas Echodas tikrai yra šaunuolis. Atvyko iš „Šiaulių“ ir su tokia energija bei pasitikėjimu rungtyniauja.“

Kitas rungtynes „Lietuvos ryto“ klubas žais jau šį trečiadienį „Siemens“ arenoje. Vilniečiai didžiausioje sostinės arenoje priims Panevėžio „Lietkabelį“.

„Lietuvos rytas“: C.Krameris 14 (7 rez.per.), B.Madgenas 14, M.Echodas 13 (6 atk. kam.), R.Giedraitis.

„Juventus“: M.Kupšas 23, L.Dendy 15, A.Irelandas 12.