Vienas svarbiausių partnerių lieka: „Satchel.eu“ ir toliau rems „Rytą“

2023 m. rugsėjo 05 d., 10:00

Sidabrinis Vilniaus „Ryto“ rėmėjas „Satchel.eu“ pratęsė paramos sutartį sostinės krepšinio komandai. 2021 m. vasarą rėmėja tapusi finansinių technologijų įmonė su sostinės klubu bendradarbiaus 2023-24 ir 2024-25 m. sezonuose.

Dvejus metus iš eilės lyderiaujantis naujosios kartos skaitmeninės bankininkystės paslaugų teikėjas skiria daug dėmesio stengdamasis įkvėpti jaunimą rinktis sveiką gyvenimo būdą. Bendradarbiavimas su pagrindine Lietuvos sostinės krepšinio komanda – vienas iš to skatinimo būdų.

„Satchel.eu“ generalinis direktorius Sergiy Barybinas išreiškė padėką už bendradarbiavimą su Vilniaus „Rytu“: „Norime padėkoti Dariui Gudeliui, Jaroslavui Latušinskij ir visam Vilniui už nepamirštamas emocijas, ypač po „Ryto“ pergalės „Betsafe-LKL“ čempionate 2022 metais.

Bendradarbiaujant sėkmingai įgyvendinome keletą projektų, apie kuriuos net negalvojome prieš dvejus metus. Turėdami daug bendrų idėjų ir bendrą viziją, džiaugiamės galėdami pratęsti partnerystę dar dvejiems metams. Gerbėjai gali laukti dar daugiau netikėtumų“, – taigė S. Barybinas.

P1337809 Web

J. Latušinskij ir S. Barybinas

„Ištikimi ir ilgalaikiai partneriai yra kertinis akmuo siekiant pakelti organizaciją į kitą lygį, – džiaugiasi „Ryto“ direktorius Jaroslav Latušinskij. – Taip pat džiugu, kai bendradarbiavimas nesibaigia tik finansine parama, kartu vykdomi įvairūs projektai, įskaitant socialines akcijas. Tikime, kad tokios partnerystės yra naudingos visiems – nuo verslo iki visuomenės.“

„Satchel.eu“ generalinis direktorius pabrėžė tokių partnerysčių svarbą ir paragino apie tai pagalvoti ir kitus verslus.

„Raginu ir kitas socialiai atsakingas Lietuvos ir čia įsikūrusias tarptautines įmones prisijungti prie mūsų. Investavimas į sportą yra vienas svarbiausių ir paveikiausių būdų prisidėti prie sveikesnės visuomenės kūrimo“, – teigė „Satchel.eu“ generalinis direktorius S. Barybinas.

2018 metais įkurta „Satchel.eu“ yra viena greičiausiai augančių Europos EMI įmonių, įsikūrusi Lietuvoje. Ji siūlo saugius, patogius finansinius įrankius skaitmeninei bankininkystei, įskaitant tarptautinius pinigų pervedimus, fintech konsultacijas, BaaS, SaaS, valiutos keitimą ir kortelių paslaugas. „Satchel.eu“ yra pirmoji Lietuvos el. pinigų įstaiga, įgijusi pagrindinį „Mastercard Europe“ narystės statusą išduodant korteles.

rytasvilnius.lt

atgal