Varžovai žinomi: pirma akistata su Drew Gordono vedamu „Zenit“ – jau sausio 3-ąją „Siemens“ arenoje

2017 m. gruodžio 28 d., 00:11

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai teko grėsmingi varžovai Europos taurės antrame etape. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai dėl patekimo į ketvirtfinalį kovos su Miuncheno „Bayern“, Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Turino „Fiat“ komandomis. Dvi geriausios grupės komandos pateks į kitą etapą ir tęs kovą dėl patekimo į Eurolygą. „Lietuvos rytas“ pirmas rungtynes jau kitą trečiadienį, sausio 3 dieną, žais namie su „Zenit“ komanda.

Sostinės klubas prekybą bilietais į visas antro etapo rungtynes „Siemens“ arenoje pradės 14 val., o pirmųjų 50 „Siemens“ arenos kasose bilietus įsigijusių aistruolių laukia dovanos.

Sausio mėnesį „Lietuvos ryto“ komanda sužais tik dvejas Europos taurės rungtynes namie. Todėl sostinės komanda ragina aistruolius gausiai susirinkti arenoje sausio 3, ir sausio 24 dienomis, bei kartu stoti į žūtbūtinę kovą itin svarbiose akistatose namie. Bilietų kainos į antro Europos taurės etapo rungtynes prasideda vos nuo 8 eurų. Aistruoliai taip pat turės galimybę įsigyti abonementą į visas trejas antrojo etapo rungtynes.

Iš visų F grupės komandų pirmame Europos taurės etape sėkmingiausiai pasirodė Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri savo grupėje iškovojo net devynias pergales ir pralaimėjo tik paskutinį nieko nelėmusį susitikimą.

Aleksandro Džordževičiaus treniruojamas Miuncheno klubas užtikrintai pirmauja Vokietijos čempionate ir šį sezoną apskritai patyrė tik dvi nesėkmes.

Sankt Peterbugo „Zenit“ ekipa savo grupėje iškovojo šešias pergales ir užėmė trečią vietą. Rusijos klubo garbę gina du buvę „Lietuvos ryto“ krepšininkai – Drew Gordonas ir Nicolas Laprovittola.

D.Gordonas yra devintas pagal naudingumą Europos taurės žaidėjas ir kiekvienose rungtynėse vidutiniškai renka po 18,2 naudingumo balo.

„Lietuvos ryto“ komanda tarp dešimties naudingiausių Europos taurės žaidėjų turi du savo atstovus – Chrisą Kramerį (18,25 naudingumo balo, 8 vieta) ir Louką Mavrokefalidį (18,0 naudingumo balo, 10 vieta).

Turino „Fiat“ komanda pirmame etape iškovojo penkias pergales ir savo grupėje užėmė ketvirtą vietą. Italijos pirmenybėse ši ekipa užima ketvirtą vietą ir yra surinkusi tik pergale mažiau už Eurolygoje rungtyniaujančią Milano „Olimpia“ komandą.

Turino komandoje rungtyniauja ir NBA lygoje daugelį metų žaidęs veteranas Aleksandras Vujačičius. Buvęs Los Andželo „Lakers“, Naujojo Džersio „Nets“, Los Andželo „Clippers“ ir Niujorko „Knicks“ žaidėjas Italijos pirmenybėse vidutiniškai renka po 12,8 taško. Europos taurėje šio klubo gretose naudingiausiai žaidžia Diante Garrettas – 14,2 naudingumo balo.  

Antrajame Europos taurės etape sostinės krepšinio aistruoliai pamatys daug garsių vardų ir atkaklių kovų dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas.

„Lietuvos ryto“ komandos Europos taurės antro etapo rungtynių tvarkaraštis:

Sausio 3 diena: „Lietuvos rytas“ – „Zenit“;

Sausio 9 diena: „Bayern“ – „Lietuvos rytas“;

Sausio 17 diena: „Fiat“ – „Lietuvos rytas“;

Sausio 24 diena: „Lietuvos rytas“ – „Fiat“;

Sausio 31 diena: „Zenit“ – „Lietuvos rytas“;

Vasario 7 diena: „Lietuvos rytas“ – „Bayern“;

Europos taurės F grupė:

Miuncheno „Bayern“

Vilniaus „Lietuvos rytas“

Sankt Peterburgo „Zenit“

Turino „Fiat“

bcvilnius.lt

atgal